У Дніпрі для дітей проводять навчальний курс «Дитина у світі дорожнього руху»

Вражає жахлива статистика ДТП, в яких постраждали діти. Саме це спонукало обласну раду організувати для малечі Дніпра навчальний курс «Дитина у світі дорожнього руху». Поліцейські навчали дітей основним правилам поведінки на дорогах. Адже статистика жахає: за перше півріччя цього року в області відбулось 359 ДТП за участю неповнолітніх, 10 дітей загинули. У місті Дніпро зафіксували 91 аварію, на щастя без жертв. Основна причина таких наслідків – незнання або ігнорування малечею правил дорожнього руху.

Уникнути подібних ситуацій можливо лише за умови правильного виховання підростаючого покоління, переконаний голова обласної ради Гліб Пригунов: «У європейських країнах успішно функціонують цілі програми поступової інтеграції школярів у систему дорожнього руху. Так у Німеччині, діти з 11 років, з повним дотриманням правил дорожнього руху, керують велосипедами на проїжджих частинах. Їх цього навчають змалку на спеціально обладнаних майданчиках. Навчальний курс «Дитина у світі дорожнього руху» має на меті пограти з дітьми у цікаву гру, і граючи, навчити їх дотримуватися ПДД».

Подібні заходи проходять з початку квітня у різних районах міста. На вивчення правил дорожнього руху запрошуються як діти, так і батьки.