ДнепрЮрком

Відтепер отримати субсидію можна лише після реструктуризації заборгованості або погашення боргів

З 1 травня 2017 року в Україні почав діяти новий механізм обрахування субсидій. Кабінет Міністрів України 26 квітня 2017 року вніс зміни до своєї Постанови № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

Що треба знати і як не розгубитися в магазині, якщо ви вирішили повернути придбаний товар

Дуже часто трапляються ситуації, коли ми робимо покупки в магазині, а прийшовши додому, розуміємо, що річ нам не підходить з якихось причин (розмір, колір тощо).

О некоторых изменениях в законодательстве Украины относительно алиментов на содержание детей

В недавней публикации мы уже говорили о том, что нормами международного права и законодательства Украины обязанность содержать ребенка до достижения им совершеннолетия возложена в равной степени на обоих родителей, нез

Об изменениях размера алиментов на содержание ребенка

В одной из предыдущих публикаций мы уже говорили о том, что нормами международного права и законодательства Украины обязанность содержать ребенка до достижения им совершеннолетия возложена в равной степени на обоих родителей, независимо от того, пребывают они в браке или нет и проживают ли вместе с ребенком.

Проблемні питання виїзду за кордон малолітньої дитини без згоди одного з батьків

Ситуації, коли після розлучення батьки не можуть знайти компроміс у питанні продовження виховання та утримання спільних дітей, є непоодинокими. Гострі суперечності між колишнім подружжям щодо дітей  часто проявляються у випадках, коли той з батьків, з ким проживає малолітня дитина (тобто дитина у віці до 14 років), бажає виїхати разом з дитиною за кордон на тимчасове перебування (а тим більше і на постійне проживання). Дані випадки особливо актуальні перед початком сезону літніх відпусток.

Так чи надаються реально пільги для учасників АТО

До нас звернулася мати воїна, що проходить службу в АТО Людмила Олексіїївна з наступним питанням.

«Мій син в даний час проходить службу в зоні проведення АТО за контрактом. Раніше він був мобілізований і вже проходив службу в АТО, повернувся та отримав статус учасника бойових дій. У зв’язку з цим йому було надано пільги з оплати житлово-комунальних послуг. Сину на праві власності належить однокімнатна квартира, в якій він прописаний та проживає один. Однак зараз, після того, як він погодився на пропозицію військового комісаріату продовжити контракт про проходження військової служби у зоні проведення АТО, комунальні служби припинили враховувати його пільги та всі платежі стали нараховувати йому у повному обсязі. Чи законно це?»

З ким будуть проживати діти після розлучення батьків

Батьки дитини розлучилися та проживають окремо, згоди між ними щодо місця проживання дитини не досягнуто. На користь кого може бути вирішено спір?

Некоторые вопросы наследования

Вопросы наследования имущества рано или поздно возникают перед многими гражданами. Но далеко не все знают о порядке и сроках вступления в наследство, а также о том, что делать, если срок вступления в наследство оказался пропущенным.

Випускник вишу - бюджетник не відпрацював на державу встановленого строку. Чи буде стягнуто вартість навчання?

Чи повинні студенти, які навчалися на бюджетній основі, відшкодовувати державні кошти, витрачені на їхнє навчання, у разі коли вони не відпрацювали за направленням визначений період?