Про зміну тарифів на послуги КВП КМР "Міськводоканал"

Інформація про зміну тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  комунального виробничого підприємства Кам’янської  міської ради «Міськводоканал»

Доводимо до відома споживачів, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбудеться 22.03.2017 року за адресою м. Київ, вул. Смоленська, 19 буде встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для КВП КМР «Міськводоканал».

Постановою НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КВП КМР «Міськводоканал» буде встановлено тарифи:

- на централізоване водопостачання – 5,94 грн. за 1м³ без ПДВ (7,13 грн. за 1 м³ з ПДВ);

- на централізоване водовідведення – 5,01 грн. за 1м³ без ПДВ (6,01 грн. за 1 м³ з ПДВ).

Постановою НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 6,47 грн. за 1м³ без ПДВ (7,76 грн. за 1 м³ з ПДВ);

- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  – 5,37 грн. за 1м³ без ПДВ (6,44 грн. за 1 м³ з ПДВ).

Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.