Секрети щастя та успіху жінок "Оріль-Лідер"

Бог нагородив жінок безцінним унікальним даром! У будь-яку справу жінка намагається вдихнути величезну творчу силу, безмежну любов досконалого творення. Щоб не робила жінка – вона народжує навколо себе нове життя, закладаючи в нього генетичний код успіху та процвітання. Недарма щовесни ми вклоняємось жіночій силі натхнення, чарівним здібностям оновлювати навколишній світ, прикрашати новими успіхами загальну справу, примножувати славні традиції та професійні здобутки підприємств нашого регіону. Напередодні 8 березня ми вирішили поцікавитися секретами успіху представниць жіночого колективу птахофабрики "Оріль-Лідер" агроіндустріального холдингу МХП.

Наталія Можейко: "Відчуваю себе причетною до чогось великого та масштабного"

Наталія присвятила професії птахівника 37 років життя. Саме тут, на птахофабриці, у далекому 1982 році починалася її трудова біографія. Вибір професії був очевидним. Адже змалечку Наталка дуже любила допомагати батькам поратися з домашньою худобою, годувати птицю, спостерігати за тим, як з яєць вилуплюються маленькі жовті грудочки курчат. Для дівчинки це було справжнім чудом.

"Мені завжди подобалось піклуватися про птицю та доглядати її. Дуже було приємно відчувати, що саме завдяки твоїй турботі малесенькі курчатка перетворюються на дорослу птицю", – згадує Наталія.

За 32 роки праці на птахофабриці жінка стала справжнім професіоналом своєї нелегкої, проте дуже захоплюючої справи. У 2014 році Наталії запропонували очолити виробничу дільницю №6 птахофабрики «Оріль-Лідер». Жінка перевищила усі очікування. Вона не лише блискуче впоралася з новими обов’язками, а й стала турботливим наставником для молоді, авторитетним керівником для своїх підлеглих.

"Мені дуже подобається моя справа. Більше за все надихає те, що кожен співробітник нашого підприємства відчуває себе причетним до чогось великого та масштабного. Ми дуже пишаємося тим, що компанія МХП досягла величезних успіхів, завдяки нашій праці стала лідером не лише українського, а й європейського ринку. Кожен з нас усвідомлює високу особисту відповідальність, адже уважність, зосередженість, сумлінність, а головне – любов до того, що ти робиш, є запорукою високої репутації холдингу та бездоганної якості продукції, знаної у багатьох країнах по всьому світу. Мені подобається, що на нашому підприємстві не потрібно когось змушувати працювати. Кожен робить свою справу з любов’ю. Тому професійні перемоги кожного перетворюються на блискучі результати всього колективу та високі показники птахофабрики", – розповідає Наталія Можейко.

Зараз під її керівництвом 6 співробітників. До кожного з них Наталія ставиться, як до рідних: коли треба – допоможе, вислухає, порадить, захистить. Проте й бити байдики не дозволить.

"Я завжди приділяла багато уваги самовдосконаленню. Тому новими знаннями охоче й радо ділюсь з колегами: іноді щось пояснюю, іноді наставляю, кажу, як краще зробити те або інше. На моє переконання, згуртована професійна команда — це найважливіше, адже самотужки досягти високої мети неможливо. Керівнику завжди потрібно бути уважною, коректною, професійною, досвідченою людиною. Одночасно – наполегливою та ввічливою, адже колектив – це наче родина, де спільний результат залежить від зусиль кожного", — пояснює пані Можейко.

Вікторія Лиса: "Найбільша цінність — взаєморозуміння й оптимізм"

Як і більшість підлітків, в юнацькі роки Вікторія довго не могла знайти відповідь на питання, яку професію обрати. Життя здавалося таким різноманітним та привабливим! Але врешті-решт серце підказало єдиний правильний життєвий шлях. Вікторія вирішила працювати в аграрній галузі.

Після отримання освіти десять років тому двадцятирічна дівчина вперше познайомилася з холдингом МХП. Сумнівів не залишилося. Вона вирішила що працюватиме саме тут, на Старинській птахофабриці, й одразу розпочала втілювати свою мрію в життя.

"Мені дуже подобається відчувати безпосередній зв’язок з продуктом, який з’являється та цінується іншими завдяки нашим зусиллям. Хотілося працювати заради людей та відчувати високу відповідальність. Я дуже вдячна долі та моїм наставникам за те, що допомогли знайти своє місце в житті, долучитися до важливої справи. Ми виробляємо якісну продукцію, яка подобається споживачам. Ми турбуємося про здоров’я людей. І це, на мій погляд, найголовніше", – каже Вікторія.

Її стажування на птахофабриці здивувало навіть керівництво компанії. Як кажуть колеги, Вікторія працювала з таким ентузіазмом, що здавалося, що вона ніколи не втомлюється. Їй усе було цікаво. Вона бралася за будь-яку справу та виконувала її з неймовірною ретельністю та відповідальністю. Пізніше досягнення Вікторії Лиси керівництво підприємства представлятиме як найкращий приклад можливостей, яких молоді талановиті фахівці досягають своєю наполегливістю в освоєнні професії.

"Напевно, керівництво помітило мою рішучість стати професіоналом. І коли мені запропонували очолити виробничу дільницю з вирощування птиці, я дуже зраділа. Умови праці дуже сподобались. Тож тут і залишилась. Найбільше в житті я ціную любов родини, взаєморозуміння й оптимізм. І я дуже рада, що схожі цінності поділяють мої підлеглі. Ми разом зростаємо, разом постійно навчаємось, досягаємо нових професійних успіхів. Кожен цінує такі поняття, як справедливість, свобода та відповідальність за доручену справу. І це – чудово!" – підсумовує Вікторія Лиса.

Олена Скоц: "Я бачу результат, вкладаючи частинку своєї душі"

Порядність, чесність, взаєморозуміння та повага до людей — особисті цінності Олени Скоц, які допомагають жінці – керівнику виробничої дільниці №24 з вирощування курчат бройлерів власним прикладом надихати та мотивувати свою команду.

Олена прийшла на птахофабрику у 2004 році. Розпочинала на посаді птахівниці. Наполегливість, цілеспрямованість та постійне прагнення до самовдосконалення відкрили можливості кар’єрного зростання.

"Я завжди вважала, що життєвий успіх не падає на голову з неба. Лише ті, хто любить свою справу, хто цілеспрямований та відповідальний, досягають найкращих результатів, будуючи своє життя. Вкладаючи частинку своєї душі та сили, я хочу досягати високих результатів. Від мене та мого колективу залежить якість продукції — на кожному лежить відповідальність за спільну справу, яку ми робимо в МХП. Вважаю, що наша команда – це родина самодостатніх людей, що створили себе своїми руками", – запевняє наша чарівна співрозмовниця.