Кам’янчани відправилися до лав ЗСУ

6 жовтня у Кам’янському урочисто провели юнаків до лав збройних сил України. Зранку у кінозалі Музею історії міста зібралися не лише майбутні захисники нашої Батьківщини, а також їх близькі та друзі. Від імені міської влади, хлопців привітав секретар міської ради Олександр Залевський, що побажав їм здоров’я та терпіння.

Начальник відділу комплектування міського військкомату старший лейтенант Євген Самбольський розповів, чим будуть займатися хлопці протягом своєї служби у збройних силах України, зауваживши, що у зону АТО строковики не будуть направлятися.

«Сьогодні ви ще хлопці, але через рік ви повернетеся справжніми чоловіками, - звернувся до юнаків учасник бойових дій, заступник голови громадської організацій «Патріот 2015» Богдан Наполов. - Свого часу у 2014 році ми йшли добровольцями у АТО і проходили війну, щоб тут ви мали змогу жити мирно, навчатися і прийти нам на заміну захищати кордони нашої Батьківщини».

З теплими словами до призовників звернулась мама одного з хлопців Лариса Лавриченко. «Від сьогодні ви - наш спокій та захист, але знайте, що вдома вас завжди чекають ваші мами», - сказала жінка зі сльозами на очах. Урочистості завершилися молитвою, яку зачитав настоятель Української православної церкви протоієрей Ігор Дідовець. 

К.Кіба