Коллектив ДЦППРК извиняется за недосмотр, из-за которого российская пропаганда была показана на творческом конкурсе в Днепродзержинске

Новость, о том, что Днепродзержинский центр подготовки и переподготовки рабочих кадров привез на фестиваль-конкурс «Фестивальний дивограй профтехосвіти» видеоряд, в котором была показана нарезка роликов российской пропаганды, всколыхнула информационное пространство Днепродзержинска на этой неделе.

Журналист газеты «Событие» опросил ответственных за подготовку конкурсной работы, и так вышло, что информация подтвердилась. Подробности можно узнать, прочитав предыдущий материал по ссылке.

Однако, учитывая запутанность истории, и то, что в ней завязано определенное количество людей, было принято решение проследить всю цепочку, проведя мини-расследование – выяснив, как данный видеоряд очутился на конкурсе. Подробности расследования мы опубликуем несколько позднее на сайте и в очередном номере газеты. А пока приводим письмо от коллектива ДЦППРК, пришедшее в редакцию газеты «Событие».

НЕ СУДІТЬ ТА НЕ СУДИМІ БУДЕТЕ

Нещодавно, 11 квітня 2016 року, під час проведення фестивалю-конкурсу «Фестивальний дивограй профтехосвіти» в Дніпродзержинському ЦППРК стався прикрий випадок, можна сказати «фатальна» помилка. 

Запевняємо, те що сталося – це непорозуміння, халатність, безвідповідальність.

Свою фатальну роль зіграв «людський фактор» - кожен може помилитись! Ми не виправдовуємось за свою помилку – вона жахлива, через неї  перекреслюється вся багаторічна робота  навчального закладу з гучним ім’ям, славною історією, перемогами та досягненнями.  

В Дніпродзержинському ЦППРК завжди приділяли велику увагу патріотичному вихованню. А події останніх років показали, наскільки нас хвилює доля нашої країни, що ми – патріоти України. Про це свідчить нагорода Дніпропетровської облдержадміністрації директору ДЦППРК І.Л.Донченко «Видатний патріот Придніпров’я».

Коли розпочалася АТО наш навчальний заклад одним із перших відгукнувся на поклик Батьківщини про допомогу: ми збирали ліки, випускали стіннівки «Ми – за єдину Україну», «Ми – за мир», за допомогою SMS відправляли кошти в підтримку нашої армії, провели акцію «Україна – єдина країна! Украина – единая страна!».

Ми направляли свою волонтерську діяльність на допомогу воїнам АТО на передовій, кожного тижня відвідували поранених в  Дніпропетровському військовому госпіталі – привозили хлібобулочні вироби, виготовлені учнями ДЦППРК, надавали перукарські послуги пораненим, збирали продукти та речі, плели маскувальні сітки, шили маскувальні халати, «кікімори», білизну.

Учні писали листи, малювали малюнки бійцям АТО з підтримкою. Ми тісно співпрацювали з представниками міських волонтерських організацій.  Наші учні здавали свою кров для поранених бійців. Навчальний заклад зібрав кошти для допомоги в проведенні оперативного втручання колишнього учня – бійця АТО Неміра Максима, якого було поранено під час виконання бойового завдання.

В жовтні 2014 року стали єдиними ініціаторами благодійної міської акції «Молодь ПТО за мир», під час якої було зібрано 4 тисячі гривень, що перераховані на госпіталь для бійців АТО.

Гостями Дня Знань – 2015 та уроку мужності «Дорогами війни», присвяченому Дню захисника України, були наші земляки – воїни-герої АТО Б.Г.Наполов, А.О. Набівачов, В.Ю. Коровник, Ю.О. Лазарьонок та Д.М. Шумерук, який працює в нашому навчальному закладі.

Почесними гостями мітингу-реквієму на вшанування Героїв Небесної Сотні «Стоїть в скорботі мати – Україна,  біля могил своїх стоїть...» були безпосередні учасники тих історичних та важливих для нашої країни подій: активісти «Автомайдану» та «Народного Контролю» підприємець Маркін В. та депутат Дніпродзержинської міської ради Беспальчук М., учасник Майдану Барков О., бійці АТО з 93-ї ОМБР – подружжя Савчук М. і Решетняк Е. та боєць цієї ж бригади Гребенников В., воїн з позивним «Макарон» - старший механік 20 ЗРБ Бєлявський О., а також дружина бійця, що виконує свій обов’язок в АТО Ставничук Л.

Ми пригадали не всі заходи та акції патріотичного виховання які проводилися в нашому навчальному закладі. Їх готували та були за них відповідальними заступник директора з НВР Хурда М.С. та керівник гуртка Сень О.Ю.

А хтось бачив повністю наш виступ 11 квітня? Чи всі зробили свої висновки лише  з паплюжних коментарів в мережі  Інтернет?

Вся конкурсна програма , яка мала назву «З Україною в серці» пронизана духом патріотизму та любові до України.

Перш ніж робити висновки, потрібно переглянути все від початку до кінця, а не вірити слухам, провокаціям. І ми вважаємо, що коментарі в інтернеті та плітки – це, саме, провокація! Ми ж знаємо, що завжди знайдуться «доброзичливці», які захочуть представити ЛЯПСУС як злочин.

Кожен може зробити помилку! Головне, допомогти цю помилку виправити та пробачити, а не робити з цього сенсацію.

Не судіть та не судимі будете!

Ми пояснюємо, а не виправдовуємось. Маємо величезний список прояву патріотизму в нашому навчальному закладі.

Цей інцидент прикрий, кричущий, але це – непорозуміння!

Не підміняйте поняття «сепаратизм» і ….

Вибачаємось перед усіма, чиї патріотичні почуття були зачеплені.

Незважаючи на те, що сталося, наш колектив продовжуватиме роботу по вихованню патріотизму і любові до України серед учнів ДЦППРК. Це було і остається важливим в сучасній Україні і її реаліях.

Колектив викладачів ДЦППРК