«Комп’ютерний Майстер» допомагає готуватися до школи

Перше вересня не за горами, і дбайливі батьки вже починають готувати своїх чад до навчального року. Канцелярські дрібниці, портфелі, навіть комп’ютери — все це і багато іншого потрібно не забути придбати, та більш того – вкластися у сімейний бюджет. Цікаві та вигідні пропозиції для підготовки до навчального року пропонує мережа магазинів «Комп’ютерний Майстер», про що розповів директор мережі Олександр Крутько.

— Сезон підготовки до навчального року вже починається. Що пропонує мережа «Комп’ютерний Майстер» для школярів та їхніх батьків?

«Комп’ютерний Майстер» можна придбати різноманітну канцелярію як для навчання, так і для роботи за найвигіднішою ціною у місті. Наприклад, лише в нашій мережі можна придбати стандартний офісний папір за ціною 84 гривні за 500 аркушів. Це найнижча ціна у Кам’янському.

Серпень – вдалий час для підготовки до навчального року, тому протягом місяця буде діяти знижка -20% на всі канцелярські вироби. Окрім того, співпрацюючи з вчителями та директорами міських шкіл, прислухавшись до їхніх рекомендацій, ми підібрали все необхідне для навчання (зошити, олівці, ручки, пенали тощо) та підготували готові канцелярські набори до школи. Вартість таких наборів буде значно нижчою, ніж якщо купувати все окремо. Так ми заощадимо час та гроші наших клієнтів, а їм потрібно буде лише обрати набір до вподоби. У магазинах також представленій великий вибір рюкзаків та портфелів різних цінових категорій. Ціни або такі ж, як в Інтернеті, або навіть нижчі. І головне, не потрібно чекати доставку, за яку також треба заплатити.

— Комп’ютер потрібен для навчання, як і канцтовари. Що ви порадите батькам придбати для школяра: стаціонарний комп’ютер, ноутбук чи планшет?

— Це залежить від того, з якою метою планують використовувати техніку.

Стаціонарний комп’ютер – це великий екран та більш потужна конфігурація, на відміну від ноутбуку. Проте ноутбук – це мобільність. Планшет, як правило, купують для розваг та перегляду відео. Тому для учнів молодшої та середньої школи я раджу брати стаціонарний комп’ютер, а для старших та студентів – ноутбук.

— Сьогодні, на жаль, досить важко з сімейного бюджету виділити великі кошти на комп’ютер. Що ви можете запропонувати в такій ситуації?

— У продажу окрім нової техніки є уживана техніка відомих світових брендів, таких як HP, Dell, Asus, Acer. Ці комп’ютери зібрані на фірмовому заводі, як то кажуть, білої зборки, проте вони дешевші у 2-3 рази. Це фірмові запаковані комп’ютери відомих виробників. Саме тому вони довго працюють і спокійно конкурують з новими, проте їхня вартість значно нижча. Ми займаємося продажем уживаної комп’ютерної техніки протягом 4 років і повністю впевнені у її якості, тому даємо гарантію. Наразі така пропозиція дозволяє добряче заощадити гроші. Ознайомитись зі всіма пропозиціями магазину можна на нашому сайті: ikm.com.ua

«У Кам’янському є три великі магазини мережі «Комп’ютерний Майстер», де представлений повний асортимент техніки та канцелярії для офісу, — каже О. Крутько. — Окрім того, у кожному магазині працюють сервісні центри з ремонту та обслуговування всіх видів техніки — від телефонів до телевізорів. Ми надаємо комплексний підхід, якщо немає чогось на вітрині магазину, замовляємо, і наступного дня заказ вже буде на місці. При необхідності ми виконуємо доставку техніки додому покупцю. Окрім того, переглянути всю продукцію «Комп’ютерного Майстра» можна на нашому сайті: ikm.com.ua, де представлено більше 30 000 товарної номенклатури. Для нас головне, щоб наші клієнти були задоволені своїм вибором. До речі, наш магазин є і в Дніпрі, у ТЦ «Мельница» по вул. Калиновій, 9-А. Незабаром плануємо відкрити ще один магазин».

— Чи потрібно купувати сканери та принтери?

— Сканери як окремий продукт вже вийшли з ужитку, теж саме і з принтерами. Все перемістилося у розділ «багатофункціональний пристрій» – це три в одному: копіювання, сканування та друк. Тому ми рекомендуємо брати БФП, вони бувають лазерні або струйні. Струйні використовуються, як правило, для друку фото і заправляються чорнилом, а лазерні заправляють порошком і підходять для друку великого обсягу текстової інформації.

— Як правильно обрати техніку і не придбати чогось зайвого?

— Наші майстри мають необхідну освіту і чудово розуміються на техніці, тому рекомендують клієнтам найоптимальніші варіанти, прислухаючись до їхніх побажань.

Адреси магазинів:

Пр.Свободи (Леніна), 67; +38(098) 253-87-30, ikm.com.ua

Б. Будівельників, 39-А; +38(097) 451-03-24, ikm.com.ua

Пр. Свободи (Леніна), 40, (два поверхи); +38(098) 242-65-10, ikm.com.ua