«Комп’ютерний майстер» сприяє вихованню патріотів

Завдяки КЗ «Горицвіт» у Кам’янському, вже не одне покоління молоді міста виросли справжніми патріотами. Напередодні нового навчального року мережа магазинів «Комп’ютерний Майстер» підготували для вихованців «Горицвіту» корисний подарунок – канцелярське приладдя, яке буде необхідне для навчання та творчості у комунальному закладі.

«Враховуючи важку ситуацію в нашому місті, комунальні заклади залишаються без фінансування. – заначив директор «Горицвіту» Олександр Азаров – Наш заклад, який спеціалізується на військово-патріотичному вихованні дітей, викладає для них різні дисципліни, наприклад такі як, туризм, краєзнавство та історія. Для роботи нам не вистачає навіть найпростішого – канцелярії. Тому ми вдячні за кожну допомогу, яку надають нам небайдужі люди. «Горицвіт» отримує підтримку від ОО «ДІЯ»  та підприємців Кам ’янського, а саме «Комп’ютерного Майстра». Велика вдячність директору магазину Олександру Крутько, за те, що він допомагає не лише дітлахам нашого міста, ай зокрема діткам добровольців та учасників АТО».

«Для «Горицвіту» ми передали необхідні канцелярські вироби: від зошитів та олівців до ватманів з фарбами – тобто все, що стане в нагоді протягом навчального року. – пояснив Олександр Крутько директор «Комп’ютерного Майстра» - Таким чином, я висловлюю свою вдячність нашим захисникам, за все що вони для нас робили та продовжують робити».

Е. Киба