Критерії вибору якісного хостингу

Вибір якісного дешевого хостингу для майбутнього сайту - це те ж саме, що й закласти надійний фундамент для будинку. Коли з ним все добре, то ніхто не звертає на нього увагу, але як тільки з хостингом виникають будь-які проблеми, то він одразу стає на перший план. Саме тому, якщо у Ви плануєте створити цікавий та популярний ресурс, то особливу увагу слід звернути на вибір хостингу, звичайно ж, віддати перевагу авторитетній і надійній компанії.

Критерії вибору хостингу

Аналізуючи ринкові пропозиції, важко не помітити, що багато невеликих компаній-провайдерів пропонують свої послуги за дуже низькими цінами, або ж взагалі безкоштовно. Чому до пропозицій таких компаній слід ставитись більш прискіпливо та з обережністю?

Перш за все, у провайдерів, які пропонують безкоштовний хостинг, немає перед клієнтом ніяких зобов'язань, тому якщо виникнуть якісь проблеми, то вирішувати їх ніхто не поспішатиме. Інший момент - можливості і стабільність роботи безкоштовного хостингу в рази нижче, ніж у платних альтернатив, що й не дивно - адже кінцева мета таких провайдерів змусити Вас віддати свої кошти за додаткові платні послуги. До того ж, підтримка у таких провайдерів зазвичай взагалі відсутня.

Існує декілька принципів якими варто керуватись при виборі хостингу:

  • надійність (стабільність роботи, аптайм серверів, доступність);
  • швидкість роботи обладнання і каналу;
  • технічна підтримка (професіоналізм працівників служби, їх оперативність та клієнтоорієнтованість);
  • співвідношення ціни до якості (адекватність вартості послуги з огляду на її якість).

Якому хостингу слід віддати перевагу?

Існує ряд критеріїв, на які слід звернути увагу, щоб зрозуміти ким є Ваш майбутній хостинговий провайдер. Серед них:

1. Наявність контактної інформації щодо хостера: номера стаціонарного телефону, реквізитів організації, поштової адреси, адреси офісу та інших даних.

2. Наявність у доступі відповідних ліцензій та свідоцтв компанії.

3. Можливість оплати послуг компанії безпосередньо на розрахунковий рахунок фірми.

4. Наявність тексту договору-оферти.

У разі, якщо перераховані пункти відсутні взагалі або присутні частково, то довіряти такій компанії розміщення власного сайту не варто. Якщо ж вас цікавить якісний хостинг, слід звернути увагу на те, скільки років хостингова компанія здійснює свою діяльність на ринку. Прикладом надійної хостингової компанії з 10-річним досвідом є HyperHost. Головними перевагами компанії є: надійне обладнання, відмінна техпідтримка, дуже доступні тарифи. Ціна за місяць складе від 27 до 175 гривень в залежності від обраного тарифу.

Наостанок, хотілося б відзначити, що висвітлені далеко не всі переваги, а щоб в цьому переконатися особисто, компанія пропонує тестовий період, який доступний для всіх тарифних планів як shared-хостингу, так і віртуальних серверів. Переходьте на сайт компанії та переконайтесь у всіх перевагах особисто!