Мовний конкурс для школярів

9 листопада у Кам’янському відбудеться перший етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, у якому братимуть участь учні 3-11 класів всіх шкіл міста. Перед учнями стоїть задача написати конкурсні роботи та продемонструвати своє знання рідної мови. Автори найкращих робіт перейдуть на наступний етап конкурсу, який відбудеться 16 листопада на базі шкіл №13 і №39, про це розповіла директор департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Тетяна Онищенко.

Вперше міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика був проведений у 1999 році. Конкурс проходить у чотири етапи за олімпійською системою: шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський. Організаторами вступають Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів.

Переможцям міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які продовжують подальшу освіту в закладах освіти України, призначаються щомісячні іменні стипендії президента України на календарний рік, починаючи з 1 вересня поточного року.

К. Кіба