Под Елизаветовкой неизвестные вырубили дубы

Более 10 спиленных дубов обнаружил в ходе планового объезда территории Елизаветовского сельского совета председатель сельсовета Максим Голосной. Участок со свежеспиленными деревьями находится в урочище «Дубина» за пределами населенного пункта. Об этом Максим Голосной сообщает на своей странице в соцсети.

По словам сельского головы, местные жители рассказали, что дубы были спилены в прошлое воскресенье. В обед в урочище заехал самосвал марки «КамАЗ», который уехал примерно в 14:30 уже загруженный древесиной.

«Я, звісно, не екстрасенс, але глибоко переконаний, що на виході нацполіція не з'ясує всіх обставин події та не знайде невідомих осіб, які вчинили злочин. А версію про причетність до цієї події голови місцевої РДА в якості «кришувальника» навіть відпрацьовувати не будуть. Тому як велику роль має партійна приналежність кришувальників і лояльність правопорушників до місцевої районної адміністрації.

Про порівняння кількості злочинів за межами населених пунктів з повною бездіяльністю відповідальних осіб та законом України, який регламентує діяльність голів РДА, я взагалі мовчу», - пишет Максим Голосной.