Шевченківське свято у музеї Кам’янського

9 березня слово Великого Кобзаря лунало у Музеї історії Кам’янського. Щороку до дня народження Тараса Григоровича мешканці міста збираються у залі музею на традиційне Шевченківське свято. Адже Тарас Шевченко – геній українського народу, чиї вірші актуальні і до сьогодні.

Звертаючись до учасників заходу, директор музею Наталія Буланова зауважила про значення Шевченка для українського народу: «Шевченко - є символом української нації, а його Кобзар - є українською Біблією. Адже навіть у найважчі часи українці збиралися та шанували його творчість».

Звертаючи увагу глядачів на експонати, представлені на сцені, серед яких була літографія з портретом Шевченка, вона зазначила, що образ Кобзаря був у кожній українській хаті і розміщався він на рівні з іконами.

Ансамбль «Українська мрія» та етно-гурт «Калина» заспівали пісні на вірші Тараса Шевченка. «Реве та стогне Дніпр широкий» гості свята, вставши зі своїх місць, співали разом з артистами, що ще раз показало, що Шевченко і сьогодні живе у серці кожного українця.

Після офіційної частини, учасники Шевченківського свята отримали можливість декламувати улюблені вірші Кобзаря зі сцени, адже працював «Вільний мікрофон».  

К.Кіба