«Січеслав» загартовує дух і тіло

Як захистити себе та свою родину, боронити державу і дати гідну відсіч ворогам української нації — всьому цьому навчаються мешканці Дніпропетровської області на вишколах, які проводить Обласний територіальний загін «Січеслав» УДА.

Щотижня на військовому полігоні у Миколаївці територіальний загін «Січеслав» проводить вишколи для цивільного населення. Тренування, у яких мають можливість взяти участь всі бажаючі, незалежно від статі та віку, направлені на військово-патріотичну підготовку.

«В умовах російської агресії проти України ми повинні бути готові до початку повномасштабної війни, – пояснив командир ОТЗ «Січеслав» Ростислав Винар. – Безумовно, на вишколи можуть прийти всі, кому це цікаво. Навчання організовуються підрозділами «Січеслава» з Кам’янського, Дніпра та Кривого Рогу – це три найпотужніші загони, які здійснюють цю діяльність».

Ростислав Винар зазначив, що вишколи проводять професійні інструктори, які мають сертифікований дозвіл на проведення навчань. Тим більше, тренери мають викладацький досвід з військово-патріотичного виховання молоді в рамках проекту УДА «Гарт».

«Вишкіл цікавий для тих, хто хоче оволодіти зброєю, пройти підготовку з рукопашного бою або навчитися надавати медичну допомогу, — пояснив Олександр Азаров, який відповідає за вишкільну діяльність ОТЗ «Січеслав». — Навчання, які проходять щосуботи, включають в себе такі напрямки, як тактична та вогнева підготовка, тактична медицина, гірсько-альпіністська підготовка. Ми з радістю готові ділитися своїми знаннями та вчити людей захищати себе та свою землю».

К. Кіба