У Кам'янському лунало Стусове слово

У п'ятницю, 9 лютого, у Кам'янському відбувся вечір, присвячений 80-й річниці від дня народження Українського генія, поета Василя Стуса, організований літературним клубом «Світогляд».

Цей захід насправді був унікальною подією у нашому місті, адже не кожен день випадає можливість послухати чудові вірші українського митця Василя Стуса та дізнатися багато цікавих фактів з його життя.

Модератори творчого вечора Сергій Злючий та Максим Дорофєєв розповіли, що вдруге проводять подібний захід, присвячений Василю Стусу, ім'я якого ввійшло в історію України під знаком нескореності та гідності.

Читаючи вірші Стуса, модератори зазначили, що автор у своїй поезії використовував унікальний багаж українських слів та був неперевершеним словотворцем. У залі лунали вірші Кіплінга у перекладі Стуса та його особисті трагічні та ліричні твори.

На заході були зачитані особисті спогади Стуса, фрагменти його листів та цікаві факти з життя поета, які підтверджують його неймовірну любов до України, та ненависть до радянської системи, проти якої він вів боротьбу протягом всього життя.

К.Кіба