У Кам'янському заспіває відомий кобзар

2 червня у рамках 11-го «Мамай-festу» відкрилась велика художня виставка «ДніПРОбудження». За словами директорки музею історії міста Наталії Буланової, цьогоріч у основній експозиції фестивалю представлені художні образи, народжені на берегах Дніпра. Відвідавши наше місто, учасники фестивалю прийшли до висновку, що сьогодні колись велична ріка стала зоною екологічного лиха. Тому вони ініціювали звернення до громади міста з проханням захистити Дніпро та зберігати його чудову природу. 

Виставка, яку презентували учасники фестивалю, поділена на дві частини. Перша частина -це спільна експозиція запорізьких митців Олександра Жолудя та Євгена Прокоф'єва «ДніПРОбудження: Запорізька проекція», де представлено живопис, графіку та скульптуру. 

Друга частина - це традиційна колективна виставка фестивалю, де представлені роботи митців з різних куточків України. У експозиції представлені художні роботи, як з різноманітними образами козака Мамая, так і пейзажі дніпровських берегів. 

Всі учасники фестивалю отримали пам'ятні дипломи та сувенірні медалі, проте свято української культури у Кам'янському триває, тому всі бажаючі мають можливість відвідати виставки. Тим паче, завтра, 3 червня, о 15 годині у музеї відбудеться концерт відомого українського кобзаря Тараса Компаніченка. 

К.Кіба