УМОВИ ТА ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ «Квартира за подписку!» на замовлення ТОВ «МОС.Медіа» і ТОВ «Подія сьогодні»

1. Основні положення

1.1. Даний документ є Офіційними Умовами і Правилами рекламної акції «Квартира за подписку!» (далі - Умови), що проводиться на замовлення Товариства з обмеженою відповідальністю "М.О.С. МЕДІА", яке є видавцем газети «Наш репортер» та Товариства з обмеженою відповідальністю "ПОДІЯ СЬОГОДНІ, яке є видавцем газети «Событие сегодня», «Подія сьогодні», «Событие СЕГОДНЯ». Рекламна акція «Квартира за подписку!» присвячена стимулюванню передплатників (учасників акції) до річної передплати видань Замовників на наступний 2018 рік.

1.2. Замовниками Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю "М.О.С. МЕДІА", код 38028677, юридична адреса: 51900, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське,  проспект Тараса Шеченка, буд. 46, офіс 216, та Товариство з обмеженою відповідальністю "ПОДІЯ СЬОГОДНІ", код 40138047, юридична адреса: 51900, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Спортивна, буд.19.

  Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ПЕРША РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ «НАЙКРАЩА», код 40519311, юридична адреса: 51900, Дніпропетровська обл., м.Кам’янське, вул. Ковалевича, буд.2, прим. 17,18, яке діє на підставі договору доручення із Замовниками.

1.3. Для проведення Акції чи окремих дій в рамках акції Замовники та/або Виконавець мають право залучати третіх осіб.

2. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

2.1. Інформування щодо умов і правил та Акції здійснюється шляхом розміщення цих офіційних Умов і Правил Акції на Інтернет-сайтах Замовників та Виконавця : nashreporter.com і sobitie.com.ua ,  і на їх сторінках у соціальній мережі «Фейсбук», а також у опублікованих номерах вищевказаних видань.

2.2. Замовники та Виконавець можуть використовувати для інформування потенційних і діючих учасників Акції розсилку СМС на короткі мобільні номери, повідомлення у вищевказаних виданнях (газетах), у мережі інтернет, у т.ч. на сайтах видань та на сторінках видань у соціальних мережах. Всі бажаючі взяти участь в Акції повинні самостійно відстежувати інформацію про хід її проведення і результати, та не будуть повідомлятися персонально у жодний спосіб. Виконавець акції може персонально повідомити виключно осіб, які за результатами розіграшу стали переможцями Акції – про результати Акції. У разі якщо протягом місяця з моменту офіційного оголошення результатів Акції особа, визнана переможцем Акції, не з’явиться для прийняття Виграшу, такий Виграш вважатиметься не розіграним, Акція в цій частині її результатів – такою, що не відбулася.

2.3.  Рекламні повідомлення про умови Акції, що можуть бути поширені Замовниками та/або Виконавцем, вважаються скороченою версією даних Умов Акції. Детально всі питання щодо видів виграшів, території і строків дії Акції, дій учасників, що вони повинні зробити для отримання права на виграш, строків і способу отримання виграшу та інше – визначаються виключно цими Умовами, які розповсюджуються і діють винятково у повному обсязі і мають тлумачитися виключно на основі тексту даних Умов. Замовники та/або Виконавець не несуть відповідальності за невірне тлумачення учасниками скорочених умов Акції, що будуть опубліковані в рекламних інформаційних повідомленнях, якщо у даних повних Умовах і Правилах Акції відповідні положення викладені вірно і у зрозумілій учасникам формі.

2.4. Ці Умови і Правила можуть бути змінені та/або доповнені Виконавцем/Замовниками Акції протягом всього строку проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений у п. 2.1. цих Умов, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Умов і Правил.

3. Період проведення Акції

3.1. Акція проводиться з 15 листопада 2017 року до 27 грудня 2017 року включно (надалі – «Строк проведення Акції», «Період Акції» або «Тривалість Акції»).

3.2. Публічний розіграш Виграшів Акції відбудеться 13.01.2018 року.

4. Учасники Акції

4.1. В Акції можуть брати участь дієздатні повнолітні громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, які мають посвідку на постійне проживання в Україні, а також юридичні особи, резиденти України, які відповідають всім переліченим нижче критеріям:

· фізичні особи не є працівниками Замовників та Виконавця Акції,

· юридичні особи не є учасниками, співзасновниками, дочірніми підприємствами Замовників та Виконавця Акції,

· фізичні чи юридичні особи стали передплатниками хоча б одного з видань Замовників строком на один рік (період передплати: з 01.01.2018 по 31.12.2018), тобто оформили і повністю сплатили у відділеннях Укрпошти передплату на 2018 рік,

· свідомо і добровільно підтверджують згоду на участь у Акції,

· повністю погоджуються з цими Умовами і Правилами Акції (надалі – «Учасники Акції»).

4.2. Одна особа (як фізична так і юридична) має право здійснити більше ніж одну передплату видань, що беруть участь в Акції, та, відповідно стати Учасником акції таку кількість разів, яка дорівнює кількості здійснених передплат. Кожна річна передплата на 2018 рік кожного з видань дає право на одну участь в Акції без обмеження загальної кількості. Таким чином, одна особа може взяти участь в Акції необмежену кількість разів.

4.3. Учасниками Акції не визнаються та не мають права брати в ній участь особи, які не відповідають вимогам п. 4.1. цих Умов і Правил.

4.4. Оформлюючи передплату на видання, вказані в п. 1.1. цих Умов і Правил, учасники передплати автоматично надають згоду на обробку та використання їх персональних даних в цілях участі в Акції та передплати видань.

5. Виграші Акції

5.1. Загальний Виграшний Фонд Акції складає 108 об’єктів як нерухомого так і рухомого майна, зокрема:

- Одну двокімнатну квартиру площею до 50 кв.м. у м. Кам’янське

- Одну земельну ділянку в межах м. Кам’янське площею до 6 соток.

- Холодильник Samsung у кількості 1 шт.

- Пральна машина Samsung у кількості 1 шт.

- Телевізор LG у кількості 1 шт.

- Мікрохвильова піч LG у кількості 1 шт.

та інші: фірмові чашки, монопод-штативи то що.

5.2. Під Виграшем Акції розуміється можливість придбати виграний об’єкт за ціною 1,00 (одна) гривня.

5.3. Виконавець Акції виступає податковим агентом при врученні Виграшів та здійснює оподаткування вартості Виграшів Акції і перерахування сум податків до відповідного бюджету згідно з вимогами чинного законодавства України.

5.4. Характеристики Виграшів Акції визначаються на розсуд Замовників та Виконавця і можуть відрізнятися від можливих зображень та рекламних слоганів у рекламно-інформаційних матеріалах.

5.5. Заміна Виграшів Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом на розсуд Учасника не допускається. Прийняті виграші Акції обміну та поверненню не підлягають.

6. Порядок проведення Розіграшу та визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Виграшів Акції

6.1. Визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Виграшів Акції, проводиться Виконавцем у співробітництві із Замовниками та Укрпоштою, на основі об’єктивних відомостей з бази даних передплатників тих видань, що зазначені у п.1.1. цих Умов, шляхом відкритого і публічного розіграшу.

6.2. Розіграш проводиться на Лівому березі, за кінотеатром «Мир» членами комісії Виконавця, що призначаються ним не пізніше ніж за 2 (два) дні до дати розіграшу Акції. Комісія здійснює свої повноваження на підставі даних Умов і Правил. У разі виникнення нерегламентованих чи спірних ситуацій – може звернутися за остаточним рішенням до Виконавця Акції.

6.3. Для участі в Акції особам, які відповідно до п. 4 цих Умов є Учасниками акції, немає потреби вчиняти будь-які додаткові дії. Єдиною і достатньою підставою участі в Акції та  розіграші Виграшів є річна передплата хоч одного з видань, вказаних у п. 1.1. цих Умов. Підтвердженням статусу Учасника Акції є квитанція(-ї) про передплату на 2018 рік хоч одного з видань, вказаних у п. 1.1. цих Умов. Одна особа може бути Учасником таку кількість разів, яка дорівнює кількості здійснених нею передплат видань, що зазначені у п.1.1. цих Умов.

6.4. Для проведення розіграшу Виконавець не пізніше 2 (двох) днів до розіграшу Акції виготовляє акційні білети у кількості, що має дорівнювати числу передплат на видання, вказані у п. 1.1. цих Умов. При визначенні кількості акційних білетів до уваги беруться ті передплати, що здійснені за період Акції, визначений у п. 3.1. цих Умов. Комісія може своїм рішенням допустити до розіграшу тих передплатників видань, які оформили передплату до офіційного початку Акції.

6.5. Кількість акційних білетів визначається за принципом: «1 передплата – 1 акційний білет» і має дорівнювати кількості Учасників та кількості передплачених на 2018 рік видань, вказаних у п. 1.1. цих Умов, незалежно від того скільки разів одна й та ж особа оформила передплату, і на яку саме кількість видань.

6.5. В акційному білеті за формою, визначеною Виконавцем, вносяться відомості про номер квитанції, за якою було передплачено відповідне видання, назву видання, номер поштового відділення, на якому оформлено передплату, назву Акції та дані Виконавця Акції. Форма акційного білету не розголошується до моменту розіграшу Акції.

6.6. В день Розіграшу всі акційні білети у присутності членів комісії Виконавця та всіх бажаючих (кількість яких може бути обмежена виключно можливістю вмістити певну кількість осіб у приміщенні Виконавця) поміщуються до єдиного акційного барабану, за допомогою якого методом випадкового вибору буде проводитись визначення переможців Акції.

6.7. На один акційний білет може бути виграно лише один Виграш. Акційні білети Учасників Акції, що використовувались у розіграші певного Виграшу та не були обрані, беруть участь у наступному розіграші до моменту завершення усіх Виграшів з Виграшного фонду Акції.

6.8. Розіграш відбувається в один етап у дату, визначену в п. 3.2. цих Умов. Оголошення Переможців Акції по конкретному Виграшу(-ів) здійснюється відразу ж після їх визначення на місці проведення Розіграшу.

6.9. Результати Розіграшу фіксуються у протоколах, що підписуються усіма членами комісії Виконавця а також будуть повідомлені у найближчому номері Видань та на їх інтернет- сайтах, а також на інтернет-сайтах Замовників і Виконавця Акції та в соціальній мережі Фейсбук на сторінці Виконавця Акції.

6.10. Особам, визначеним Переможцями Акції, необхідно з’явитися не пізніше ніж в місячний строк до Виконавця за адресою: м.Кам’янське, вул. Ковалевича, буд.2, прим. 17,18,  з оригіналом документа, що підтверджує особу та з документом, що підтверджує проведену особою передплату на одне з видань. У разі, якщо така особа не з’явиться до Виконавця Акції в місячний строк, вважатиметься, що така особа відмовилась від свого Виграшу, Виграш вважатиметься не розіграним, а Акція в цій частині – такою, що не відбулася.

6.11. Всі витрати, щодо оформлення Виграшів на ім’я визначених переможців Акції несе Виконавець Акції.

6.12.  У разі відсутності в Учасників Акції, які були визначені переможцями Акції, можливості скористатися Подарунком Акції з будь-яких особистих причин в строки, передбачені даними Умовами і Правилами, Виконавець та/або Замовники не сплачують жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю прийняття і/або використання Виграша Акції.

6.13. Виконавець та/або Замовники не несуть будь-якої відповідальності за результати використання Виграшів Акції після їх одержання Учасниками Акції, які були визнані переможцями Акції, а також за будь-які витрати Учасників Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Виграшів Акції.

6.14. Виконавець та/або Замовники не несуть відповідальності за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасники Акції не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Виграшів Акції.

6.15. Виконавець/Замовники Акції не вступають у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції, переможцями Акції, пріоритетності прав одних осіб над правами інших тощо. Всі результати акції визначаються шляхом публічного Розіграшу, фіксуються в протоколі Розіграшу та по завершенні Розіграшу є вичерпаними, окрім безпосереднього вручення Виграшів акції визначеним в ході Розіграшу особам.  

8. Інші умови

8.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з цими Умовами і Правилами. Порушення Учасником Акції цих Умов і Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов і Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Виконавця/ Замовників будь-якої компенсації.

8.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовниками акції.

8.3. Виконавець Акції за погодженням із Замовниками має право в односторонньому порядку доповнити або змінити ці Умови і Правила. Повідомлення про зміну Умов і Правил буде здійснено таким самим способом, що і оприлюднення Умов і Правил, відповідно до п. 2.1 цих Умов не пізніше ніж за 2 (два) дні до завершення Акції відповідно строків, вказаних у п. 3.1. цих Умов.

8.4. Замовники та Виконавець Акції не несуть відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть зробити неможливим проведення Акції чи виконання умов Акції.

8.5. Замовники та Виконавець Акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Виконавця/Банка/залучених ними третіх осіб обставини, які позбавляють можливості проведення Акції чи виконання умов Акції.

8.6. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безкоштовне використання свого імені і прізвища Виконавцем Акції, на проведення фото-та/або кінозйомки (відеозйомки) за їх участю в рамках Акції без будь-якого відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані Виконавцем Акції безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, з рекламною метою способом і методами, що не суперечать чинному законодавству України.

8.7. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Умов і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Виконавцем Акції. Рішення Виконавця є остаточним і оскарженню не підлягає.

8.8. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними Умовами, а також зобов’язуються їх виконувати.