Вишиванкова хода у Кам’янському

Традиційною Вишиванковою ходою відзначили День Незалежності України у Кам’янському. 24 серпня одягнені у вишиванки містяни пройшли центральним проспектом від пам’ятника «Матері та дитини» до пам’ятника Т. Шевченка. Учасники ходи несли великий синьо-жовтий стяг, вигукуючи націоналістичні гасла та співаючи гімн України. Серед учасників ходи були й ветерани АТО, які не зрадили військовій формі, проте долучилися до святкового заходу. Зупинилася вишиванкова колона біля меморіалу  загиблих у АТО кам’янчан, де вшанували пам’ять героїв, віддавших своє життя за незалежність України. Далі учасники ходи рушили проспектом Свободи до пам’ятника Шевченка.

«На моїй пам’яті такий захід ВО «Свобода» проводить щороку, починаючи з 2011 чи 2012 року. Інколи хода відбувається на День вишиванки або День Прапора України, – пояснив секретар міськради Олександр Залевський. – Цього року ми вирішили відзначити Вишиванковою ходою День Незалежності України. У заході приймають участь різні люди, незалежно від віросповідання або політичних поглядів, єдине що їх згуртовує – любов до України. Тому наступного року запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цього свята».

Нажаль, цього разу бажаючих прийняти участь у Вишиванковій ході було менше у порівнянні з минулим роком. Проте, все одно, свято національної ідентичності у Кам’янському відбулося.

К.Кіба