Звернення Дніпродзержинського міського голови Андрія Білоусова з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дорогі дніпродзержинці!

Тридцять років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, якій судилося стати незагойною раною для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було чимало мешканців нашого міста. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Багато з учасників ліквідації, на жаль, уже відійшли у вічність. Світла пам’ять усім, хто через хвороби, спричинені радіацією, не дожив до цього дня.

Хочу від імені всіх дніпродзержинців висловити щиру вдячність та низько вклонитися ліквідаторам, які ціною свого життя та здоров’я приборкали невблаганну ядерну стихію. Ми пам’ятаємо про вас, шановні чорнобильці! Пам’ятаємо про той громадянський подвиг, який ви здійснили, схиляємося перед вашою силою духу, самовідданістю та жертовністю, проявленими заради прийдешніх поколінь. Усі ми у вічному боргу перед вами.

Сердечно бажаю вам та вашим родинам злагоди й щастя, міцного здоров’я та успіхів. Нехай ваше життя буде довгим, без негараздів і хвороб. Чистого неба, миру та добробуту – всім мешканцям нашого міста!

З повагою       

Міський голова  Андрій Білоусов