участник АТО

Каменчанину выделят квартиру

На сайте Каменского горсовета появился проект решения исполкома «Об учете граждан, нуждающихся в улучшении жилищных условий, в администрации Днепровского района Каменского городского совета», согласно которому жильца общежития ДГТУ со статусом «участник боевых действий» переводят в первоочередную категорию людей на получение жилья.

В Кривом Роге перевозчик заплатит АТОшнику компенсацию за отказ в бесплатном проезде

Если вам отказали в законной возможности бесплатного проезда в общественном транспорте, фиксируйте разговор с водителем, вызывайте полицию и обращайтесь к перевозчику, советуют в Апелляционном суде Днепропетровской области. Так будет легче отстоять свои права.

АТОшник Илларион Павлюк представил роман в ДнепрОГА

Мистический триллер или криминальный детектив? Роман «Білий попіл», написанный АТОшником Илларионом Павлюком, содержит много загадок. Автор презентовал книгу перед днепровскими читателями в облгосадминистрации. Такие творческие встречи с яркими личностями уже стали традиционными.

У Кам’янському поховали бійця, загиблого у Іловайському котлі

Сьогодні, 23 травня, у Кам’янському відбулось перепоховання бійця з нашого міста, який загинув у зоні АТО у 2014 році.

Костянтин Стратонов: «Головне, ми повернулися живими»

Весна 2014 року запам’яталася кожному українцю. Анексія Криму Росією, прокремлівські акції у південно-східних містах України, перші хвилі мобілізації — цей період був неймовірно важким для кожного. Він не тільки показав, хто є хто, але й змінив наше сьогодення.

В Каменском состоится перезахоронение бойца, погибшего в Иловайском котле

Завтра, 23 мая, в Каменском пройдет перезахоронение бойца 39 батальона Шевченко Владимира Алексеевича, погибшего в Иловайском котле в 2014 году. Об этом сообщает ОО «Патриот-2015».

Днепрянам бесплатно покажут спектакль по произведениям Бориса Гуменюка

25 мая, в 18:30, в Днепровском академическом музыкально-драматическом театре им. Т. Г. Шевченко покажут спектакль по произведениям украинского писателя Бориса Гуменюка «Війни нема...Є».

Анатолій Рашевський: «Я пройшов війну і вижив»

На війні треба вміти не тільки перемагати. Головне мистецтво на війні – вижити. Вижити та повернутися у рідний дім, який боронив від ворога, з перемогою. Кам’янчанин Анатолій Рашевський з позивним «Турист» впевнений, що скаутські навички допомогли йому вижити під час служби у зоні бойових дій.

Максим Лоік: «Це для росіян ми карателі, а для своїх ми – люди»

Кам’янчанин Максим Лоік більше року служив у лавах української армії, захищаючи країну у найгарячіших точках. Він впевнений, що бути ветераном — це почесно, тому закликає бійців АТО не соромитись цього статусу і боротися за свої права.

— Що спонукало вас піти на фронт?

Роман Павленко: «Армія загартовує та дисциплінує»

Весняний призов триває. 5 квітня відбулись урочисті проводи юнаків нашого міста на строкову службу у лавах ЗСУ. Одним із гостей заходу став кам’янчанин Роман Павленко, який у 2015-2016 роках проходив строкову військову службу.

Страницы