Народный депутат из Каменского проголосовал против закона о реинтеграции Донбасса

Введением в заблуждение граждан и законотворческим пиаром назвал закон о реинтеграции Донбасса народный депутат из Каменского Александр Дубинин.

Представленный сегодня, 18 января, на голосование ВР документ, по словам депутата, из-за отклонения ряда поправок не смог стать настоящим действенным инструментом, направленным на противостояние агрессии РФ.

«Сьогодні у Раді я голосував проти «законотворчого піару» - закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Нажаль, підготований до другого читання закон не врахував правок, підготованих народними депутатами від «УКРОПУ». І у підсумку, представлений для голосування законопроект не зміг стати справжнім актом, спрямованим на протистояння збройній агресії РФ.

Натомість, він:

- так і не забезпечив розірвання дипстосунків з РФ;

- не містить положення щодо заборони торгівлі з окупованими територіями;

- у другому читанні так і не було враховано питання Криму, що по суті може означати зняття обов’язку з влади забезпечувати національну безпеку цієї території у подальшому.

Даний закон вважаю введенням в оману українських громадян та узаконенням беззаконня!» - пишет депутат.

Закон о реинтеграции Донбасса был принят сегодня во втором чтении большинством голосов в Верховной Раде. За проголосовали 280 депутатов при 226 необходимых, против - 38 народных избранников.

Полным составом не поддержал законопроект «Оппоблок».

Д.Кравец