Общественники Каменского просят мэра исключить Анатолия Савенко из состава исполкома

Представители общественных патриотически настроенных организаций Каменского «Патриот-2015», «ДІЯ», «ГАРТ» и «Сильний Духом» обратились к городскому голове Андрею Белоусову с просьбой исключить из состава  исполкома Анатолия Савенко, бывшего помощника Олега Царева, ссылаясь на его сепаратистские убеждения:

«Ми, представники патріотичних об'єднань нашого міста, звертаємось до Вас, як до керівника, який на нашу думку не байдужий до майбутнього і сьогоденного суспільного життя м. Кам’янського, з наступним питанням.

9 травня в багатьох містах нашої країни відбулись сутички між патріотами України і проросійськи налаштованими банд формуваннями, які, що неодноразово повідомлялось, «годуються з лап» колишніх регіоналів. Це підняло хвилю обурення по всій країні. На даний час почались судові розгляди причетних до подій 9 травня і взагалі до членів Партії Регіонів, партії, яка по суті привела війну в Україну.

Одним серед найактивніших прихильників «руського миру» є, зараз проживаючий в Росії колишній депутат Верховної Ради - Олег Царьов. Своїми висловлюваннями і діями постійно закликав і закликає до сепаратизму і дій які приведуть до розколу і втрати самостійності нашої батьківщини.

У нашому місті мешкає і веде активну політичну діяльність його помічник і вірний прихильник, член «Опозиційного блоку» Анатолій Савенко, який вже більше року є членом виконкому міської ради.

Виходячи з вищесказаного, звертаємось до Вас з питанням! Як може така людина приймати доленосні рішення пов’язані з життєдіяльністю, вихованням підростаючого покоління та будь яким іншим питанням?!

Сподіваємось, що Ви дасте вірні відповіді на поставлені питання і приймете єдино правильне рішення і виключите, Анатолія Савенко з членів виконавчого комітету нашого міста».