На Дніпровському коксохімзаводі модернізують основні виробничі ділянки

На Дніпровському коксохімзаводі модернізують основні виробничі ділянки

ДКХЗ

На ДКХЗ продовжується модернізація виробничих потужностей. На заводі завершили другий етап перекладки коксової батареї №5. На ремонт Метінвест спрямував 94,5 млн гривень.

Капітальний ремонт коксової батареї складається з трьох етапів та розрахований на три роки. Наразі на підприємстві завершили другий етап капітального ремонту у рамках якого виконана планова перекладка 15 простінків батареї, замінено близько 1100 тонн вогнетривких виробів, оновлені анкераж, елементи армування, газопідвідна та газовідвідна арматура. Спеціалісти замінили робочий обслуговуючий майданчик з машинного боку. Оновленне обладнання буде працювати з урахуванням усіх екологічних вимог.  

Виконання планових етапів перекладки дозволить збільшити корисний об’єм батареї та скоротити час періоду коксування, завдяки чому знизиться обсяг споживання коксового газу.

«Для компанії Метінвест планомірне відновлення основних виробничих потужностей на ДКХЗ – одне з найважливіших завдань. Підприємство реалізує масштабну програму модернізації виробництва. Ми завершили другий етап ремонту коксової батареї №5. До кінця наступного року плануємо повністю завершити оновлення цієї дільниці. Спеціалісти заводу системно аналізують роботу обладнання та необхідність заміни та ремонту устаткування. Це сприяє стабільній та продуктивній роботі виробничих потужностей, дає можливість виробляти якісну конкурентоспроможну продукцію та покращує умови праці для виробничого персоналу», – зазначив генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу Дмитро Липпа.