Богдан Наполов – член політичної партії «Бджола»

Богдан Наполов – член політичної партії «Бджола»

Автобіографічна довідка: Наполов Богдан Григорович. 1976 року народження, освіта повна вища, 1999 р., Дніпродзержинський державний технічний університет, «Ливарне виробництво чорних металів». У 2019 році закінчив Дніпровський державний технічний університет за спеціальністю «Менеджмент», освітньо-кваліфікаційний рівень Магістр, загальний стаж роботи більше 20 років.

Свою трудову діяльність розпочав у березні 1999 року на посаді слюсаря з ремонту обладнання котельного цеху теплоцентралі Дніпровського металургійного комбінату. З серпня 1999 року по грудень 2008 року працював на посаді майстра слюсарної дільниці №1 агломераційного цеху відкритого акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат». З грудня 2008 року по травень 2015 року обіймав посади голови житлово-побутової комісії, заступника голови з питань виробничого побуту, заступника голови профспілкового комітету з охорони праці первинної організації профспілки відкритого акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат». З червня 2015 року по лютий 2016 року працював на посаді заступника голови профспілки з охорони праці первинної профспілкової організації «Металістів».

З березня 2014 приймав участь в бойових діях в зоні АТО де був поранений у вересні 2014 року.

З лютого 2016 року по листопад 2017 року обіймав посаду директора комунального підприємства Дніпродзержинської міської ради «Комунальник».

З листопада 2017 року призначений на посаду начальника управління екології та природних ресурсів міської ради.

З 15 січня 2020 переведений на посаду заступника директора департаменту екології та природних ресурсів міської ради.

У 2016 році отримав Відзнаку міського голови, а у 2019 – за сумлінну плідну працю, спрямовану на забезпечення дотримання вимог природоохоронного законодавства, виконання службових обов’язків на високому рівні відзначений Подякою міського голови.

«Політична партія «Бджола», лідером якої виступає міський голова Андрій Білоусов – це партія Кам’янського, яка покликана захищати інтереси городян, робити все, щоб людям жилося краще. З того часу, як містом керує Андрій Леонідович, всі ми бачимо реальні зміни на краще. Велика кількість успішно реалізованих інфраструктурних проектів, розвиток культури та спорту, підтримка молодіжних та громадських організацій, вирішення питань, які турбують людей та ще безліч прикладів, які свідчать про професіоналізм, працьовитість та лідерські якості міського голови. Як один з керівників ГО «Патріот-2015»  знаю скільки соціальних та побутових проблем учасників та ветеранів АТО було вирішено і як багато уваги приділяється цим та іншим питанням.  Для мене вступ в партію «Бджола» - нагода поділитися досвідом і допомогти команді, яка щиро бажає добра і процвітання Кам’янському та його жителям».