На Днепропетровщине начался тур лидера областной команды партии «Пропозиція»

В пятницу, 25 сентября, на Днепропетровщине начался тур лидера областной команды партии «Пропозиція» Валентина Резниченко. В первый день представители команды побывали в населенных пунктах Царичанского района. Местным жителям презентовали кандидатов в депутаты от партии «Пропозиція», а они, в свою очередь, рассказывали о беспокоящих их проблемах.

Первым посетили село Могилев.

«Поговорили і про сьогодення, і про майбутнє. Отримав і запрошення на гостину. За місяць - чаювання у домі Світлани Іванівни Лисиці. Обов’язково приїду. З гостинцями до чаю) До зустрічі, Могилів. Дякую за гостинність», - написал Валентин Резниченко на своей странице в facebook.

Следующим пунктом стало село Рудка, жители которого выразили обеспокоенность по поводу пересыхания реки. Люди уверены: виной всему - незаконно установленные дамбы. 

«Небайдужі мешканці села Рудка. Їм болить через пересихання річки Оріль. Вимагають зруйнувати незаконно встановлені дамби, які знищують водойму. Домовилися боротися за річку разом. Разом у нас більше шансів її врятувати. Дякую вам за пропозицію, люди з принциповою позицією», - отметил лидер областной организации «Пропозиції».

Жители Царичанки обратились с просьбой достроить стадион, реконструкцию которого в 2018 году начала команда ДнепрОГА, однако с назначением нового губернатора работы остановились.

«Багато спілкування, багато нових знайомств, багато гострих запитань, багато завдань. Зокрема, добудувати стадіон. Ми розпочали його реконструкцію 2018 року. Проте, коли наша команда пішла, роботи зупинилися. За підтримки громади стадіон зведемо. Ми вміємо це робити», - заверил Валентин Резниченко.

В селе Ляшковка в бытность Валентина Резниченко губернатором реконструировали детский сад и амбулаторию, отремонтировали школу. Теперь, помимо местных школьников, в ней учатся также дети из соседней Полтавской области.

«Після того, як школа та садок змінилися до невпізнанності, їх вподобали сусіди. Цього року до Ляшківської школи пішли 10 першокласників із сусідньої Полтавщини. Дякую вам, ляшківці, за все, що ми зробили. Сподіваюся на вашу підтримку та нові спільні проєкти. Будемо працювати. Будемо продовжувати розпочате», - написал глава областной команды.

В субботу тур продолжился в Петриковском районе. Утро началось в Лобойковке. Ее жителям также есть за что благодарить самого успешного губернатора Днепропетровщины и его команду. В прошлом году усилиями ДнепрОГА тут была построена амбулатория.

«Поговорили про майбутнє. Громада дякувала за амбулаторію, яку наша команда звела тут минулоріч. Із цією амбулаторією медицина стала ближчою до людей. У нашої команди пріоритети ті ж самі. Будем продовжувати розпочате», - поделился Валентин Резниченко.

В соседнюю Петриковку гости прибыли не с пустыми руками: школе, реконструированной ДнепрОГА несколько лет назад, передали книги для буккроссинга. В свою очередь, местные мастера провели для команды мастер-класс по петриковской росписи.

«Гострі запитання, відверті відповіді. Дякую за таку насичену зустріч. Зробили наш традиційний подарунок місцевій школі - передали книги до шкільного буккросингу. Цю школу наша команда реконструювала кілька років тому. З того часу - вона окраса Петриківщини. Таких шкіл гідні всі селища області. Будемо працювати далі, - написал Валентин Резниченко. - Музей Петриківського розпису. Заманили на майстер-клас. Вперше тримав у руках пензля з котячої шерсті. Вперше був учнем майстринь петриківського розпису. Вперше маю власний творчий доробок у петриківському стилі. Дякую за цікаву пропозицію, люди з творчою позицією. Дякую за день, розфарбований у кольори петриківського розпису. Будемо разом звеличувати Дніпропетровщину».

Посетила команда «Пропозиції» и Галушковку, где узнала исторические факты о казаках и встретилась с участниками АТО.

«Команда «Пропозиції» смакує сільський туризм. На жаль, сьогодні це поки що недооцінений актив нашої Дніпропетровщини. На хуторі Галушківка послухали історії про козаків та їхню зброю. Зустрілися з козаками сучасності - учасниками АТО. Дякуємо вам, хлопці, що бороните Україну», - рассказал Валентин Резниченко.

В поселке Куриловка после откровенного общения гостей угостили кулешом.

«Багато проблем, багато прохань, чимало роботи. Окрема вдячність пану Олександру за козацький куліш. На святі в селі завжди гостинно та смачно)», - написал глава областной организации «Пропозиції».

В воскресенье команда посетила пгт Соленое. Здесь несколько лет назад возглавляемая Валентином Резниченко команда ДнепрОГА реконструировала школу, в которой теперь учатся также дети из соседних сел и городов. После презентации областной команды, представители партии пообщались с педагогами, фермерами и предпринимателями. По итогу пообещали помочь воплотить в жизнь важные для громады проекты.

«Похмурий ранок провели яскраво. Поспілкувалися живо й відверто. Допоможемо громаді втілити кілька важливих проєктів. Ми вміємо працювати на результат. За нас говорять наші справи, - написал глава областной команды «Пропозиції». - Приємна зустріч з освітянами. Ми разом тут вже чимало зробили і зробимо ще. У Солоному - найсучасніша опорна школа країни. Ми її реконструювали, а по суті, звели наново кілька років тому. Тепер школа - центр життя громади. До реконструкції у ній навчалися 600 дітей, нині - 1000. Школу вподобали дітлахи із сусідніх сіл і міст. Цей факт красномовніший за будь-які слова. Люди прохають продовжувати розпочате. Команда «Пропозиціі» - за!»