Анна Кондратюк: «Я знаю, як стати найкращим»

Обрати справу свого життя і стати в ній найкращою — це життєве кредо Анни Кондратюк. Молода та енергійна жінка знайшла своє покликання у нігтьовому сервісі. За чотири роки роботи у цьому напрямку Анна досягла високих результатів, створивши власну територію краси у салоні «Ліон» на лівобережжі Кам’янського.

Проте життєвий шлях успішної жінки був досить складним та тернистим, але для Анни навіть важкі випробування стали стимулом рухатись вперед, про що далі піде мова у статті.

«Для мене завжди було важливо, щоб мої нігті були здоровими та доглянутими, – розповіла Анна Кондратюк. – Але, відвідуючи манікюрні салони, я не отримувала бажаного результату, адже якість роботи майстрів мене зовсім не задовольняла. Тому я вирішила самостійно доглядати за своїми нігтями».

Читаючи спеціалізовану літературу та переглядаючи відео, Анна самостійно опанувала декілька технік манікюру та педикюру. Саме тоді майстер-початківець зрозуміла, що хоче займатися цими косметичними процедурами професійно. «Я спробувала у своєму житті багато професій, але саме від цього, я отримувала справжнє задоволення. Це не просто робота, це краса, яку ти створюєш власними руками», — розповідає Анна.

Анна продовжувала опановувати нову професію. Проте в цей момент доля підготувала для молодої жінки важке випробування. Онкологія – страшний сон, який став реальністю. Півтора роки Анна боролася з важкою хворобою. Вона перенесла небезпечну операцію, потім були 4 курси хіміотерапії, тривале відновлення і повна переоцінка життя. «Цей період був дуже складним, – зізнається Анна. – Завдяки підтримці моїх батьків та небайдужих людей, в мене з’явилася фінансова можливість лікуватися».

Хоч як би не було важко, Анна протистояла хворобі. «Після хіміотерапії мені було настільки зле, що інколи навіть жити не хотілося, – ділиться своїми спогадами Анна. – Але я знала: Бог дав мені цей шанс, аби я довела, що хворобу можна подолати. Цей шанс поставив все на свої місця, адже я боролася не лише з недугом, а і з собою, зі своїми страхами та невпевненістю».

Саме тому, коли Анна зміцніла та відчула свіжі сили, вона влаштувалася на роботу в салон, бо була впевнена, що саме робота в колективі підштовхує рухатися вперед та розвиватися. «Майстрів нігтьового сервісу насправді дуже багато, проте хороших можна на пальцях перерахувати. Щоб бути найкращою у цій справі, я проходила безліч навчань та курсів, переймала досвід успішних колег, дослухалася до порад, – розповідає майстер. – Окремо я опанувала такий напрямок, як медичний педикюр – подологію. Адже досить часто до майстрів звертаються люди з грибковими інфекціями чи нігтями, які вросли, і в цьому випадку він повинен допомогти людині, а не зробити ще гірше».

Досить показово, що високий професійний рівень Анни Кондратюк визнають її колеги. У кабінеті молодого майстра можна побачити дипломи, які свідчать про перемогу у чемпіонатах серед майстрів нігтьового сервісу. Зокрема, у 2018 році Анна отримала золото у чемпіонаті «Молоді таланти України», який проходив у Дніпрі. «Я вже посідала перші місця, але 22 листопада знов планую їхати до Запоріжжя на черговий чемпіонат, – розповідає майстер. – Для мене це наче другий подих, адже там я маю можливість поспілкуватися з іншими майстрами, дізнатися щось нове. Це не дає засиджуватися на одному місці».

Окрім того, Анна Кондратюк вже має викладацький досвід, випустивши кілька груп починаючих майстрів. «Серед моїх учнів були люди різного віку. Наприклад, в мене навчалася жіночка, якій було більше 60-ти років, – згадує майстер. – Дуже приємно, що навіть після закінчення навчання мої учні телефонують мені, щоб порадитись».

«До нас у салон приходили люди від інших майстрів, і я бачила помилки у роботі колег. Я зрозуміла, що в мене достатньо досвіду, аби передавати його іншим людям», — пояснила Анна Кондратюк. Саме тому досвідчений майстер нігтьового сервісу вирішила ділитися своїми знаннями та вміннями зі всіма бажаючими. Наразі у салоні «Ліон» проводиться набір до учбового центру з навчання майстрів нігтьового сервісу, де можна буде опанувати нову професію або дізнатися, як правильно доглядати за своїми нігтями.

На курсах, які триватимуть 14 днів, майстри-початківці навчаться виконувати класичний обрізний манікюр та педикюр, застосовувати парафінотерапію, дізнаються секрети SPA-догляду за руками та ногами, опанують техніку апаратного манікюру та педикюру. Окрім того, вони дізнаються про особливості дитячого та чоловічого манікюру, навчаться декоративному фарбуванню та дизайну нігтів, отримають поради стосовно спілкування з клієнтами та ще багато корисної інформації, яка стане в нагоді майбутньому майстру. Теоретичні знання обов’язково будуть відпрацьовані на практичних зайняттях, де учні будуть тренуватися робити манікюр моделям.

«На початку курсів ми будемо разом з учнями закупати професійний якісний інструмент, який у майбутньому стане їм у пригоді та служитиме багато років, – пояснює Анна. – Також, спираючись на власний досвід, я розповім, які марки гель-лаків краще обрати для зручної роботи та чим вони відрізняються між собою».

Анна Кондратюк впевнена, що мистецтву манікюру може навчитися кожен бажаючий, незалежно від віку та статі. Саме наполегливість та бажання опанувати новий вид діяльності обов’язково принесуть бажаний результат та користь.

Окрім навчальних курсів салон «Ліон» надає широкий спектр послуг у сфері краси. Тут працюють досвідчені майстри нігтьового сервісу, які надають повний комплекс послуг з догляду за нігтями рук та ніг. Майстри-перукарі виконують офарбовування волосся будь-якої складності, а щоб ваше волосся виглядало неперевершено, проводять процедури ботоксу для волосся та кератинового випрямлення. У косметичному кабінеті клієнти салону «Ліон» мають можливість відвідати процедури татуажу, корекції брів, нарощування вій, а щоб обличчя якомога довше було молодим та здоровим, клієнтам пропонують ін’єкційну косметологію. Досягти ідеально гладкої шкіри можна завдяки лазерній епіляції, шугарінгу або восковій епіляції, які також можна зробити у досвідчених майстрів салону «Ліон».

Салон «Ліон», пр. Металургів, 6-01.

Тел.: 067-881-30-20

Inst: lion.kmnsk