Борцы с «сафроновщиной» не такие уж и борцы?

Секретарь горсовета Александр Залевский сообщил на своей странице в соцсети о странной позиции некоторых депутатов горсовета, вставших на защиту чиновника, чья репутация, по мнению А.Залевского, сомнительна.

Как сообщает А.Залевский, 29.03.2016 года на его имя поступило письмо с подписями депутатов, в котором секретаря горсовета обвинили в давлении на одного из подчиненных ему работников. "Не хотів привертати увагу до цієї неприємної і для мене ситуації, але повинен надати пояснення, - пишет Александр Залевский. -  Я не хочу називати прізвище держслужбовця з етичних міркувань, та ситуацію поясню. У людини вже була догана за перевищення службових повноважень, зараз щодо неї ж проводиться два службових розслідування зі схожих причин".

По словам А.Залевского, он прекрасно понимает, что означает в наши дни остаться без работы, а потому предложил чиновнику перейти на другое место. Назначить на освободившуюся должность человека с большим опытом - с таким предложением собирался обратиться секретарь горсовета к мэру А.Белоусову .

"Якщо позиція депутатів від «Опоблоку» мені зрозуміла, вони захищають свою стару систему, то до депутатів від «БПП» та «Батьківщини» в мене є питання: ви позиціонували себе перед виборами, як борці з «сафроновщиною», за очистку влади, за люстрацію, - пишет Залевский. -  Тепер захищаєте людину, яка обіймала дуже зручну для маніпуляцій посаду при колишньому мерові та «засвітилася» в сумнівних діях. Тож всі ваші передвиборчі обіцянки просто брехня, чи як? Чому така одностайна з «Опоблоком» позиція?"

Д.Кравец