До відома батьків школярів

До відома батьків школярів

У Міністерстві охорони здоров’я вже натякнули, що батьки можуть закуповувати шкільне приладдя і готувати дітей до школи. З першого вересня розробляють три види занять – основне очне, дистанційне і змішане. 

Все залежить від кількості учнів. Якщо їх багато, то класи можуть поділити на групи і вони будуть ходити в школу почергово, через день. Тобто половина класу вчиться безпосередньо і їм читають лекції, а друга половина може дивитись ті лекції онлайн, потім – навпаки. Так само з практичними заняттями.     

Тому батькам слід підготувати не тільки шкільну форму, але й обов'язковий безмежний доступ до домашнього інтернету, з достатньою швидкістю для транслювання онлайн навчання. Витрати на збори до школи, поповнення мобільного рахунку школяра, а тут ще й абонплата за інтернет - все це ляже на плечі батьків, а на носі ще й початок опалювального сезону….     

Провайдер Фрегат пропонує  заощадити на абонплаті за інтернет трафік, підключивши максимально вигідну акцію “Мега Конект”. Приєднавшись до мережі Фрегат до кінця серпня, ви отримаєте 2 місяці бонусом взагалі безкоштовно, а з 3-го місяця абонплата буде складати лише 64 грн за 100 мбіт якісного безперебійного трафіку. До того ж налаштування роутеру та кабель будуть також безкоштовними.         

Підключаєш Фрегат - Заощаджуєш на інтернеті - готуєш дітлахів до школи!    

Заявку можна залишити на сайті компанії https://fgt.im/x3byd  або за телефоном гарячої лінії:  098 (099) 734-44-44