Добрі справи металургів і коксохіміків

Добрі справи металургів і коксохіміків

ДКХЗ

Напередодні новорічних і різдвяних свят волонтери ДКХЗ відвідали з подарунками дитячі установи та ветеранів Кам’янського.

Огорнути увагою і турботою тих, кому це потрібно найбільше, допомогти і зігріти теплом своїх сердець, об’єднавши при цьому різні покоління – вирішили і зробили представники адміністрації, члени молодіжних рад та активісти рад ветеранів підприємств.

Фото 1

І почали цю благородну справу з малечі. Члени молодіжної ради Дніпровського коксохімічного заводу відвідали дитячу організацію «Сонячний світ» і передали вихованцям приладдя для сну та солодкі гостинці.

Молодіжка металургійного виробництва опікується дітьми з навчально-реабілітаційного центру «Мрія». Вихованцям закладу влаштували справжнє свято з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями. І, звичайно, були подарунки. Дітки отримали іграшки, теплі речі та солодощі.

Також солодкі подарунки до новорічних свят отримали і 4700 дітей коксохіміків і металургів.

Не залишилися без уваги і ветерани. На підприємствах Групи Метінвест опікуються ветеранами праці, які багато років віддали роботі, а сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку. Кожен з них за десятиліття трудової діяльності зробив свій вагомий внесок у розвиток підприємства, ділився своїм досвідом з молоддю. Зараз - черга молодих підтримати їх, проявити увагу, радувати подарунками.

«Напередодні новорічних і різдвяних свят ми, разом з членами молодіжної ради та активістами ради ветеранів підприємства, відвідали наших ветеранів, людей з інвалідністю, самотніх пенсіонерів та ветеранів підприємства - ліквідаторів аварії на ЧАЕС і передали їм привітання та продуктові набори», - розповів керівник проектів і програм управління соціальних питань металургійного підрозділу ДКХЗ Андрій Лішафаєв.