Допомогу від підприємств Групи Метінвест отримують вже 17 областей України

Допомогу від підприємств Групи Метінвест отримують вже 17 областей України

дкхз

Група Метінвест продовжує підтримувати медиків у боротьбі з коронавірусом. Підприємства компанії забезпечують киснем 17 регіонів та 98 медустанов України. Розпочалися поставки до Тернопільської, Рівненської та Волинської областей. Дніпровський коксохім з початку жовтня відвантажив 569 тонн життєво необхідного газу.

Потреба у кисні для лікування хворих на коронавірус залишається актуальною. ДКХЗ, меткомбінати «Запоріжсталь», «Азовсталь» та МККІ наразі відвантажують продукт у Київську, Донецьку, Луганську, Запорізьку, Дніпропетровську, Сумську, Харківську, Херсонську, Чернігівську, Миколаївську, Житомирську, Хмельницьку, Закарпатську, Івано-Франківську, Тернопільську, Рівненську і Волинську області, загалом допомогу отримують 98 лікарень України.

Також ДКХЗ продовжує підтримувати медзаклади Кам’янського – міські лікарні №7 та №9.

«Українські лікарі щодня борються за життя пацієнтів і дуже важливо підтримати медиків у їхній непростій справі. Спільно з Міністерством охорони здоров’я Група Метінвест продовжує допомагати українським лікарням – постачати кисень. Кількість медзакладів, наразі, збільшилася до 98, а с жовтня лікарні нашої країни отримали 3752 тонни газу. Наше підприємство також долучилося до киснепостачання. Фахівці ДКХЗ з усією відповідальністю ставляться до цієї важливої справи. Киснево-компресорний цех ДКХЗ працює стабільно, ми щодня виробляємо необхідну кількість кисню відповідної якості», – зазначив генеральний директор Дніпровського коксохімічного заводу Дмитро Липпа.