Есе замість твору: як відрізнити і хто допоможе написати

Есе замість твору: як відрізнити і хто допоможе написати

Текстове завдання обов'язкова частина навчального процесу. Ці завдання необхідні при вступі до вузу і для оцінки вже отриманих там знань. В Україні їх по-старому називають творами, але з глобалізацією вищої освіти змінюється і підхід, і назва. Від абітурієнтів і студентів за кордоном вимагають писати есе, а це не синонім звичного нам твору.

Що таке есе?

Це текст, в якому на основі власного досвіду, сприйняття, принципів і особистого погляду, автор розмірковує на якусь тему. Завдання тобто питання, проблематику дає викладач.

an Essay Writing Service in USAВоно може бути загальним «Чому ви вирішили вступити в наш вуз?» Або більш конкретним, якщо мова йде про певну дисципліну. Наприклад, «Що істина?» для майбутнього філософа або «Якби я був президентом» для майбутнього політолога.

Відмінні ознаки есе невеликий обсяг, суб'єктивний погляд, відсутність претензій на вичерпну інформацію, вільна композиція.

По суті це чиста творчість, обмежена лише заданою викладачем темою і обсягом (як правило, на максимальну кількість слів).

Чим есе відрізняється від твору?

Есе можна віднести до однієї з різновидів твору. Але воно відходить від канонів, яких змушували дотримуватися учнів в радянських школах.

У творі план, який складається мінімум з трьох пунктів: вступ, основна частина, висновок. У своєму оповіданні автор відштовхується від чужих, а не власних, концепцій, на підставі чийогось твору книги, фільму, картини, а не своєї думки. Тобто для твори тези або образи вже готові.

В есе ж автор не обмежений у виборі аргументів, форми і навіть жанру. Це може бути філософське міркування, аналіз, рефлексія, опис, розповідь. Подати його можна у вигляді листа, щоденникової записи, рецензії і навіть інтерв'ю з самим собою.

Ще одна відмінність в цілях, які стоять перед автором. Коли студент або абітурієнт пише твір, то хоче продемонструвати свої знання в певній галузі і отримані в ході навчання навички письма і аналізу. Коли пише есе демонструє і все вищеперелине, але, в першу чергу, заявляє про себе.

Саме тому жанр есе такий популярний в зарубіжних вузах, а особливо в США. Позиція викладачів там така: «Думку експертів я знаю, тепер хочу дізнатися вашу. Здивуйте мене Як написати есе?

Перебудуватися на творчий лад і зрозуміти особливості написання есе складно не тільки випускникам наших навчальних закладів. Хоча подібні завдання нерідко задають в американських школах, легкий стиль і здатність швидко налаштовуватися на міркування не у кожного.

Essay Writers OnlineНа допомогу студентам, яким складно виконати такі завдання, приходять більш досвідчені райтери. Знайти приклади есе або замовити текст по заданій в вузі темі можна на профільних ресурсах.

Десятки тисяч студентів з різних країн використовують такий спосіб, запитуючи допомогу у сервісу наприклад як essayhave.com

Перевага таких платформ доступність в режимі 24/7, гарантія унікальності есе, велика база авторів, які мають досвід написання текстів з різних тематичних напрямів.

Тому якщо есе ставить студента в глухий кут, з нього можна вийти за підтримки досвідченого райтера і орієнтуючись на його приклад.