Каменской городской совет подал в суд на «Рокобан»

Каменской городской совет подал в суд на «Рокобан»

Каменской городской совет направил официальные письма премьер-министру Украины Денису Шмыгалю и министру защиты окружающей среды и природных ресурсов Украины Роману Абрамовскому с требованием запретить предприятию «Рокобан» осуществлять вредную хозяйственную деятельность на территории города. Также направлен иск в Окружной административный суд г. Киев о признании противоправным и отмене заключения по оценке воздействия на окружающую среду ООО «Рокобан». Об этом на своей странице в facebook сообщил городской голова:

«Шановні мешканці міста! Як я і обіцяв, мною направлені офіційні листи до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля і Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського з вимогою заборонити товариству «Рокобан» здійснювати шкідливу господарську діяльність на території міста. З метою захисту інтересів людей, пропозиції та зауваження яких необґрунтовано відхилялись, направлено позов до Окружного адміністративного суду м. Київ про визнання протиправним та скасування висновку з оцінки впливу на довкілля ТОВ «Рокобан». 

Також ми не надавали ТОВ «Рокобан» жодного дозволу на земельну ділянку. Ще у 2001 році ця земельна ділянка була надана в постійне користування приватній фірмі «ЗЕВС» для розміщення адміністративних та складських будівель, автостоянки, здійснення благоустрою. З органами місцевого самоврядування не погоджувалось жодних питань з діяльності та розміщення ТОВ «Рокобан» на території міста Кам‘янське», - написал Андрей Белоусов.