Казка починається з тебе

Казка починається з тебе

У Кам’янському є місце для творчості, де кожен бажаючий може створити красу власними руками. Коли відчиняються двері у майстерню «В країні див», складається враження, що то зовсім інший світ — казковий та чарівний. Таку атмосферу підтримує Наталія Лігун, проводячи майстер-класи для дітей та дорослих зі створення вишуканих сувенірів. Деревця топіарій, ялинки-топотушки, різдвяні віночки або індивідуальні прикраси для волосся, уявіть – все це ви можете створити самостійно. І допоможе вам в цьому пані Наталія.

«Моя майстерня — це територія добра та дружби, тут кожен відчуває себе впевнено, — пояснює майстриня. – Це місце я порівнюю з водопоєм для тварин, де царює лише мир та комфорт. Тому єдине правило, яке є «В країні див», це повага та підтримка один одного».

На майстер-класи у затишну студію до пані Наталії приходять як дітлахи, так і дорослі. Це можуть бути як групові, так і індивідуальні зайняття. Головне, там кожен, незалежно від віку, може з головою поринути у творчість, відволікаючись від повсякденних турбот. На майстер-клас можна завітати навіть всією родиною, адже, як відомо, спільна творчість зміцнює стосунки. Для дитячих садків та шкільних таборів проходять виїзні заняття.

Всі необхідні матеріали для рукоділля надає майстриня, від учня потрібна лише фантазія та бажання. «Півтори години чистої творчості. Матеріал мій, а сувенір ваш», — говорить Наталія Лігун, пояснюючи, що у результаті всі учасники майстер-класу створюють сувенір, який можна подарувати близьким чи прикрасити ним свій дім. І справді, дивлячись на речі, створені «В країні див» учнями майстрині, язик не повертається сказати, що вони учні. Кожна річ унікальна, кожен елемент створений власноруч, кожна деталь ідеально підібрана — все це в цілому створює привабливу оку композицію.

«Це не просто куплений сувенір, це унікальний подарунок, виконаний на високому рівні. Моя задача пояснити технологію, допомогти підібрати матеріал та підказати у важких моментах. Тому у результаті ми отримуємо не просто дрібничку, а вартий уваги сувенір, – пояснює пані Наталія. — Навіщо дарувати букети живих квітів, які швидко зів’януть? Можна створити подарунок своїми руками, наприклад, дерево топіарій, прикрашений квіточками, які ніколи не зів’януть. А головне, в цей подарунок буде вкладена душа та енергетика автора, тому він буде насправді цінний». Наприклад, деревце топіарій можна прикрасити кавовими зернами та поставити на кухні біля кавоварки. Невеличкий елемент декору додає інтер’єру затишок, а те, що він створений власноруч, ще приносить щастя та здійснює бажання.

«У ході майстер-класу в дітей розвивається моторика рук, вони навчаються формувати композицію з безлічі матеріалів та весело проводять час, спілкуючись між собою. Поки дитина навчається чогось нового, батьки мають можливість відпочити чи зробити свої справи». Дорослі на майстер-класах не просто займаються творчістю, вони відпочивають та абстрагуються від турбот. «Можна сказати, що заняття «В країні див» — це клуб за інтересами, живе спілкування та нові знайомства, – запевняє майстриня. — Погодьтеся, літній відпочинок — це не лише пасивне лежання на пляжі, це чудовий період спробувати щось нове! Я впевнена, немає поняття «не вмію», навчитися можна всьому незалежно від віку».

У майстерні Наталії Лігун панує суто творча атмосфера. Безліч сувенірів та прикрас, створених її вмілими руками можна придбати безпосередньо у студії або замовити виріб за власним бажанням. «В країні див» навіть можна взяти напрокат святкові наряди для маленьких принцес, доповнивши образ авторськими прикрасами для волосся. А щоб ця краса залишилась надовго у пам’яті, пані Наталія проводить групові фотосесії у власних нарядах та прикрасах. Тому це не просто майстерня, а справжня країна, де здійснюються бажання.

«Насправді, щодня я навчаюсь чогось нового і прагну цим ділитися. Моя мета — допомогти створити красу, в яку буде вкладена енергетика її автора. Творчість – це життя. Створюючи щось своїми руками, ми даруємо світу нове життя, ми вкладаємо свої емоції та ділимося добрими думками. Адже казка починається з тебе».

Майстерня «В країні див» знаходиться за адресою: пр. Свободи, 43-Д, 2 поверх. Звертатися за номером: 093-516-32-50

К.Кіба