На Дніпровському коксохімі модернізують систему освітлення

На Дніпровському коксохімі модернізують систему освітлення

ДМК

У металургійному підрозділі Дніпровського коксохімзаводу, що входить до групи Метінвест, продовжують модернізацію системи освітлення для поліпшення умов праці та ефективного споживання електроенергії. Оновлення виконується в рамках співробітництва підприємства з компанією YASNO.  

На підприємстві завершили третю чергу модернізації, у рамках якої встановлені LED-світильники, замінена кабельно-провідникова продукція, комутаційна апаратура, а також встановлена система технічного обліку електроенергії з дистанційним зніманням інформації. Під час виконання перших етапів проекту спеціалісти замінили систему освітлення частини цехів, зокрема, ТЕЦ та деяких дільниць конвертерного цеху, систему вуличного освітлення.

Всього встановлено близько 700 нових високоефективних LED-світильників на 10 об’єктах, зокрема у міксерному та шихтовому відділеннях, киснево-компресорному та ремонтно-механічному цехах, частині відділення МБЛЗ тощо. На ділянках цехів, де температура під стелею досягає +80 градусів Цельсія, були використані спеціальні високотемпературні світлодіодні світильники.

Нові світильники економлять підприємству 82,5% електроенергії на освітлення в цехах. Сучасні енергоефективні світильники допоможуть додатково зберегти за рік 3,8млн кВт∙год електроенергії.

Фото 2

«Ми системно співпрацюємо із YASNO Efficiency та вже переконалися в ефективності модернізації системи освітлення на підприємстві. Реалізація проектів продовжується, енергосервісні оновлення  поліпшують умови праці металургів, дозволяють економити електроенергію, скорочувати видатки на оплату енергоносіїв», – зазначив головний енергетик – начальник УГЕ «ДКХЗ. Металургійне виробництво» Олег Помогаєв.   

Фото 1

Надалі підприємство модернізує освітлення прокатного цеху.
«Модернізація освітлення дозволяє підприємству значно економити, сприяти зниженню викидів СО2 в атмосферу та поліпшувати умови праці. ДКХЗ.МВ і YASNO Efficiency також розглядають питання застосування частотних перетворювачів та встановлення пристроїв компенсації реактивної потужності. Всі заходи спрямовані на скорочення енергоспоживання та підвищення енергоефективності металургійного підрозділу ДКХЗ», – розповів директор енергосервісної компанії YASNO Efficiency Сергій Чулков.