На Дніпровському коксохімі реалізують програму підтримки молоді

На Дніпровському коксохімі реалізують програму підтримки молоді

Фото 1

На ДКХЗ компанією Метінвест продовжується реалізація програми розвитку та підтримки молодих спеціалістів, один із напрямів – командоутворюючі заходи та зустрічі із керівництвом підприємства.

Серед останніх активностей – змагання з боулінгу та риболовля.

«Мені сподобалася гра у боулінг, самі змагання, спілкування та обговорення важливих для нас питань із керівництвом у неформальній атмосфері дуже мотивує. Радий був поспілкуватися зі своїми колегами та дізнатися про них трішечки більше», – розповів учасник турніру, електромонтер коксового цеху ДКХЗ Богдан Мазан.

Визначити кращого риболова серед коксохіміків молоді спеціалісти змогли на риболовлі у с. Вишневе, їм став електрогазозварник Олексій Бойко.

«Гарно, що у нас є спільні теми з нашим керівництвом, окрім виробництва: улюблені фільми, результати збірної з футболу, рекомендації з ловлі. Рибальство – моє хобі, тож я відвів душу та гарно провів час», – поділився електрогазозварник ремонтно-механічного цеху ДКХЗ Олексій Бойко.

Фото 2

«Наша ціль – розкрити нашу талановиту молодь, почути їх потреби та бажання. Неформальні зустрічі, командні заходи – найліпший зворотній зв’язок для керівництва! За ці декілька заходів я почула багато класних ідей, які можна, в майбутньому втілити у життя. Молодь розкриває себе з кращих сторін, а після зустрічей вони замотивовані й на працю, й на подальше дружнє спілкування», – зазначила директор з персоналу та соціальних питань Ольга Башкірова.

Фото 3

На заводі не забувають про спорт та інтелектуальні змагання. У Запоріжжі команда ДКХЗ прийняла участь у спартакіаді METINVEST STEEL GAMES – 2021. Атлети коксохіму змагалися у дисциплінах, які входили до загальнокомандного заліку, а саме: футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, дартс, армспорт, легка атлетика, шахи. 

Фото 4

На ДКХЗ є і «інтелектуальний спорт», багато співробітників люблять позмагатися в силі розуму на вечорах «Що? Де? Коли?».