«Партія «Бджола» орієнтована на поліпшення життя жителів та розвиток міста», - Марина Гурська

«Партія «Бджола» орієнтована на поліпшення життя жителів та розвиток міста», - Марина Гурська

Ефективний, досвідчений керівник, працьовита та організована – це депутат Кам’янської міської ради Марина Гурська, яка долучилася до партії мера Андрія Білоусова. Про свої мотиви вступу до лав партії та плани в своїй діяльності депутат розповіла нашим читачам.  

- Марина Гарріївна, чому ви прийняли рішення вступити в партію мера?

Для мене важливо, що політична партія «Бджола» не є політизованою у звичайному розумінні цього слова. Ніхто не нав’язує певних політичних поглядів, яких потрібно дотримуватися та пропагувати. Я вбачаю в цій політичній силі дещо інше. Це, передусім, орієнтир на поліпшення всіх сфер нашого міста. Міста, в якому я все життя живу та працюю. Для мене це найголовніше. В цій партії зосереджені цілі та напрямки, які близькі моєму світогляду – це покращення життя наших жителів та розвиток нашого міста. Це ті питання, над якими я працюю вже багато років не тільки як депутат, а й як громадський діяч та керівник. Лідер партії – наш міський голова, завдяки діяльності якого майже за п’ять років в нашому місті відбулися значні позитивні зміни. Як член партії мера своєю метою вважаю всебічну допомогу нашому міському голові. Я працювала з різними мерами, але Андрій Білоусов – справжній професіонал. Наше місто заслуговує такого досвідченого керівника.

- Які завдання для себе ви бачите в ПП «Бджола»? Що плануєте?  

Я, як депутат міської ради, завжди чітко розумію, чим можу бути корисною для людей та де точка докладання моїх сил. В мене є дуже велике бажання працювати в команді нашого мера, реалізовувати свій потенціал та здібності в цій політичній силі. В ПП «Бджола» я чітко бачу свої завдання та цілі. Я не новачок у депутатському секторі, тому достатньо кваліфікована, мене не потрібно вчити. Я долучаюся до партії мера, щоб продовжувати вирішувати проблеми жителів міста та свого округу. Сподіваюся, що моє членство в партії принесе ще більшу користь команді та нашому місту.