Посмертна нагорода для бійця з Кам’янського

Загиблий герой з Кам’янського Євген Ворошило удостоєний найвищої посмертної нагороди ДУК «Правий сектор». Сотник 14-ї резервної сотні ДУК «Правий сектор» Андрій Пустовіт, друг «Дядько», приїхав до Кам’янського, щоб передати нагороду матері загиблого бійця Наталії Ворошило.

«Євген Ворошило, друг «Джек», удостоєний найвищої нагороди ДУК «Правий сектор» - «Бойовий хрест корпусу». Це посмертна нагорода для бійців, які загинули на бойових позиціях під час військових дій, – пояснив Андрій Пустовіт. – Церемонія нагородження проходила 1 липня у Кривому Розі, де Наталія Володимирівна не змогла бути присутня. Тому я завітав до Кам’янського, щоб передати нагороди близьким двох загиблих побратимів: Євгена Ворошило та Сергія Работи».

Кам’янчанин Євген Ворошило загинув у 35-річному віці від кули снайпера в промзоні Авдіївки на Донеччині. Євген служив у складі миротворчих сил Іраку. З перших днів війни на сході України чоловік добровільно став на захист держави спочатку у складі ОУН, згодом перейшов у ДУК «ПС».  Служив командиром 1-ї окремої штурмової роти.

«Відчуваю гордість за сина, адже він захищав не тільки нас, він відстоював гідність та цілісність всієї України», - сказала Наталія Ворошило, отримавши нагороду для загиблого сина.

Також на церемонії передали нагороду сестрі Сергія Работи, мешканця села Миколаївка, який трагічно загинув у автокатастрофі у 2014 році.  Він удостоєний посмертної нагороди «Хрест корпусу», яка створена для вшанування пам’яті бійців ДУК «ПС», які загинули у цивільному житті.

К.Кіба