Співробітники ДКХЗ допомагають ветеранам підприємства

Співробітники ДКХЗ допомагають ветеранам підприємства

Ветераны

У жовтні представники Дніпровського коксохімічного заводу разом із головою ветеранської організації Оленою Семенюк привітали ветеранів, котрим виповнилось більш ніж 85 років.

Метінвестівці завітали до кожної літньої людини з повним кошиком частувань, до якого увійшли найнеобхідніші продукти харчування.

Фото 1

«Я завжди радий гостям у своєму домі. На жаль, все менше залишається колишніх колег по коксохіму, з якими можна згадати справи минулих років.

Приємно, що є молодь, яка перейняла та продовжила справу мого життя.

З приводу гостинців, велике дякую. Можна приходити й без них, я радий буду бачити вас», – розповів ветеран Дніпровського коксохіму Дмитро Суксін.

Господарі та гості поговорили, обмінялися приємними враженнями та історіями, пов'язаними із рідним ДКХЗ, переглянули фото, зроблені у молодості.

Фото 2

«Увагу не можна конвертувати у щось матеріальне, вона безцінна. Для мене цей візит став справжнім сюрпризом, спілкування з вами підняло мені настрій та придало бадьорості духу!

В такі спонтанні моменти стає аж тепліше на душі, а за ваші дарунки окреме дякую – це гарне розвантаження мого місячного бюджету», – зазначив ветеран Дніпровського коксохіму Володимир Харченко.