Туристичний зліт у Кам’янському

З 19 по 21 вересня на лівобережжі Кам’янського проходив міський туристично-краєзнавчій зліт, присвячений Всесвітньому Дню туризму. Організатором змагань виступив  Центр туризму, краєзнавства та екскурсій «Горицвіт», а допомогли у проведенні змагань представники місцевого штабу УДА. Учнівські команди зі всіх шкіл Кам’янського, протягом трьох днів, демонстрували свою вправність у таких напрямках, як пішохідний туризм, велотуризм, топографічне орієнтування та «фітнес драйв».

«Я 30 років займаюсь з молоддю у напрямку туризму, і наразі можу зазначити, що цей напрямок знаходить все більше і більше прихильників, – розповідає Руслан Горбонос, головний суддя змагань. - Порівняно новою тенденцією є поєднання спортивного туризму з патріотичним вихованням молоді. Під час подорожей наші вихованці не лише отримують фізичну та теоретичну підготовку у напрямку туризму, а й бачать те, наскільки чудова та неповторна їх країна. Такі подорожі є своєрідною перевіркою на міцність, вони згуртовують та загартовують».

Туристично-краєзнавчій зліт, насправді, став для учнів цікавим заходом. Вони із запалом виконували поставлені задачі та просто насолоджувалися чудовою погодою на природі.

«Весь комендантський загін змагань складається з молодіжного патріотичного руху УДА. Це люди, які стежать за порядком проведення змагань, допомагають суддям та відповідають за безпеку дітлахів, - пояснила Анна Данченко, секретар штабу УДА у Кам’янському.  -  Ми – націоналісти, тому прагнемо виховувати нашу молодь захисниками України, які всім серцем будуть любити свою країну. Наша молодь – це майбутнє нашої держави, тому наша задача підтримувати молодь у різних напрямках їх діяльності».

К.Кіба