«Участь в партії «Бджола» - моя можливість внести свій вклад в майбутнє Кам’янського», - Павло Некритий

Політична партія «Бджола» знайомить кам’янчан зі своєю командою.

Некритий Павло Геннадійович. Народився 8 лютого 1986 року в м. Дніпродзержинськ. Закінчив середню загальноосвітню школу № 12 та вступив до Дніпровського державного технічного університету (ДДТУ).  В 2008 році здобув вищу освіту за спеціальністю «Обробка металів тиском».

Працює на Дніпровському металургійному комбінаті в сортопрокатному цеху, стан 400/200 вальцювальником 6 розряду. Діяльність: керівник ГО «Патріот-2015», член політичної партії «Бджола».

«В партії «Бджола» працюють лише ті люди, які дійсно хочуть змінити наше місто реальними та рішучими діями, а не балачками. У нас сильна та ефективна команда сконцентрована на роботі та результатах. Це відповідальні, активні люди, яких об’єднує успішний лідер – міський голова Андрій Білоусов. Завдяки його досвіду, професіоналізму та відданості справі команда партії «Бджола» зможе зробити Кам’янське ще більш розвиненим та комфортнішим для життя городян. Моя участь в партії – це можливість внести свій особистий вклад в майбутнє рідного міста».