В православном храме Каменского отказались от газа: дорого

В православном храме Каменского отказались от газа: дорого

В православном храме Каменского отказались от газа: дорого

О том, что в этом отопительном сезоне Церковь не может себе позволить отапливать помещение храма Казацкой церкви Святой Покровы ПЦУ, на своей странице в фейсбук сообщил его настоятель, иеромонах Феодосий (Алисов): 

«Постачальник газу кожного року дивує мене. В цьому році вони перевершили всі мої очікування... Вартість газу для храму виросла з 8 гривень до... 28 гривень. Для храму при всьому мінімумі я замовляв 600 кубів газу, за нинішньої вартості, мав би сплатити майже 17 000 гривень, не враховуючи доставку. Зрозуміло, що "гра не вартує свічок". Тому від газового опалення храм відмовився, втім, приміщення має опалюватися, а найкращою альтернативою є електричне опалення термопанелями. Загальна їх вартість: 19 000 гривень: 4 панелі по 3700 гривень і одна 2300 гривень, плюс 5 терморегуляторів по 400 гривень».

Для решения проблемы настоятелем был объявлен сбор средств на оборудование для электроотопления.

«Якщо Ви маєте змогу допомогти, аби приміщення храму не сиріло, не замерзало і не псувалось, буду вам вдячний. Якщо бажаєте, можна придбати ці панелі, або зробити пожертву на картки. І пам'ятаємо, що всяку пожертву Господь верне у багато разів більше», - сообщил Феодосий (Алисов).