Як налаштувати фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 перший раз

Усім відомо, що фітнес-браслет mi band 4 або якогось іншого бренду - девайс, що приєднується до смартфона, збирає та зберігає статистику тренувань, від пульсу до стилю плавання. Також за його допомогою відстежуються витрачені калорії та якість сну.

Якщо ви вперше тримаєте в руках фітнес-браслет, закономірно, що вас цікавить, як його налаштувати, щоб скоріше почати користуватися ним. Корисні поради дали спеціалісти інтернет-магазину електроніки STYLUS.

Найперше після розпаковки

Насамперед перевірте зарядний пристрій. Мінімальний заряд акумулятора в заводській версії присутній, але краще зарядити перший раз на повну.

“В комплекті з браслетом йде зарядний пристрій, який є різних видів. Частіше у вигляді капсули - пластиковий контейнер, який повторює контур гаджета (без браслета). Це оберігає його від ушкоджень під час зарядки,” - пояснили експерти.

Далі увімкнить на смартфоні блютуз та завантажте із Play Market або App Store додаток Mi Fit - спеціальну програму-компаньйон для фітнес браслета Mi Band (або інший додаток, відповідно до вашого браслета).

У додатку оберіть пункт меню “Додати пристрій” та приєднайте новий фітнес-браслет до смартфона.

Наступний крок - змінити мову, адже перша мова браслету буде китайська. Для цього в додатку на смартфоні зайдіть в “Оновлення” та натисніть “Перевірити оновлення”. Трохи зачекайте, і вже за 3-5 хвилин ПО вашого браслета буде оновлено до останньої версій, а екран “заговорить” потрібною мовою. Якщо ви обрали глобальну версію, оновлення не знадобиться: інтерфейс буде англомовний або російськомовний.

Перші налаштування

Щойно ви одягнете браслет, можете відстежувати час та власний пульс. Далі перегляньте меню: для вас відкриються розділи “Погода”, “Тренування”, “Повідомлення” тощо.

“Зверніть увагу на додаткові функції. Наприклад, у Mi Band 4 є можливість обирати треки на смартфоні в розділі “Музика”, меню “Додатково”,” - підказали у STYLUS.

Проведіть перше налаштування опцій:

  • яскравість екрана (за замовчуванням стоїть середня)
  • вмикнути, якщо треба блокування екрану
  • оберіть циферблат за замовчуванням (ч/б або кольоровий, цифровий)

Переходимо до налаштування у додатку

Найцікавіше налаштування у додатку - вибір циферблатів, які можна скачати та встановити через смартфон на екран фітнес-браслета. Для цього оберіть циферблат та натисніть синхронізацію.

В додатку можна створити нагадування про тренування - це дуже важлива функція, якщо ви забуваєте, що планували розім’ятися. Налаштуйте сигнал із вібрацією, який буде вмикатися, коли ви довго не рухаєтеся.

Налаштуйте параметри виміру пульсу. Ви можете обрати опцію “Весь день”, “Щохвилини”, але будьте готові до того, що браслет буде швидко втрачати заряд! А можна обрати замір щогодини або тричі на день.

Одразу додайте друзів, щоб переглядати їхні результати та змагатися з ними.

Нічого складного в налаштуванні фітнес-браслета нема! Лишилося наклеїти захисне скло і користуватися їм на здоров’я!