Як написання есе допомагає розвивати нетривіальне мислення

Як написання есе допомагає розвивати нетривіальне мислення

Існує безліч тренінгів та семінарів, присвячених розвитку фантазії, ефективним способам генерації ідей, пошуку нетривіальних рішень.Custom Writing

Сьогодні вони користуються попитом, тому батьки, вихователі в дитячому садку, а потім і вчителя в школі продовжують ставити дітей в жорсткі рамки. Існує довгий список обмежень, який складається з того, що робити не можна. А то, що робити можна, не можна просто так взяти і зробити як хочеш. Ні. Є докладна інструкція і справлятися із завданнями потрібно чітко дотримуючись алгоритму.

Іншими словами, дуже часто в дітей викорінюють зачатки креативного мислення, виходячи з найкращих спонукань - чим краще дитина зможе адаптуватися до дійсності і влитися в колектив, тим більш успішним зможе стати в майбутньому. А для цього потрібно бути як всі інші і думати як всі інші. На щастя, ця тенденція починає змінюватися і все більше цінується індивідуальність. Тому, прослухати лекцію на тему розвитку в собі творчого потенціалу корисно. Але можна і самому щось для цього зробити. Написання есе - хороший інструмент для цієї мети. І цей процес зовсім не схожий на виконання домашнього завдання, де потрібно взяти товсту хрестоматію з літератури і писати твір, сподіваючись на прихильність учителя.

У чому суть есе?

Єдине правило, якого потрібно дотримуватися - розбити есе на три умовні частини. У ньому має бути вступ, основна частина і висновок. В іншому, можна робити все, що захочеться. Хочете написати есе у формі листа, адресованого собі в минулому - будь ласка. Навіть якщо прийде ідея написати його в формі поеми, ніхто вас не зупинить. Дозволяється необмежений політ фантазії. У цьому і є та велика різниця між есе і твором. Немає ніяких обмежень. І зараз може здатися, що без чітких рамок написати есе досить легко. Однак, не поспішайте робити висновки не скуштувавши. Така тотальна свобода може закрутити голову і згенерувати більше питань, ніж відповідей.

Почніть з вибору теми. Дуже важливо, щоб тема викликала жвавий інтерес. При бажанні, можна виконати підготовчу роботу і знайти відповідні цитати або ж дослідження. Але ніхто не забороняє посилатися на свій власний досвід в якості основного джерела інформації. Головне - не зупиняти будь-які творчі позиви, які виникають в процесі. Написання есе не тільки змусить мозок працювати, а й може принести відчутну користь як інструмент комунікації. Адже ми живемо в століття цифрових технологій, основна комунікація як раз-таки відбувається в режимі онлайн. Можливо, вам захочеться поділитися зі світом своїми міркуваннями. Важливо ж не тільки створити щось, а й подивитися, як світ відреагує на вашу роботу. Таким чином, написання есе може стати своєрідним тренажером. Так само, як вивчення віршів покращує пам'ять, essay може допомогти подивитися на знайомі речі з іншого боку.