Як написання есе допомагає розвивати нетривіальне мислення

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Існує безліч тренінгів та семінарів, присвячених розвитку фантазії, ефективним способам генерації ідей, пошуку нетривіальних рішень.Custom Writing

Сьогодні вони користуються попитом, тому батьки, вихователі в дитячому садку, а потім і вчителя в школі продовжують ставити дітей в жорсткі рамки. Існує довгий список обмежень, який складається з того, що робити не можна. А то, що робити можна, не можна просто так взяти і зробити як хочеш. Ні. Є докладна інструкція і справлятися із завданнями потрібно чітко дотримуючись алгоритму.

Іншими словами, дуже часто в дітей викорінюють зачатки креативного мислення, виходячи з найкращих спонукань – чим краще дитина зможе адаптуватися до дійсності і влитися в колектив, тим більш успішним зможе стати в майбутньому. А для цього потрібно бути як всі інші і думати як всі інші. На щастя, ця тенденція починає змінюватися і все більше цінується індивідуальність. Тому, прослухати лекцію на тему розвитку в собі творчого потенціалу корисно. Але можна і самому щось для цього зробити. Написання есе – хороший інструмент для цієї мети. І цей процес зовсім не схожий на виконання домашнього завдання, де потрібно взяти товсту хрестоматію з літератури і писати твір, сподіваючись на прихильність учителя.

У чому суть есе?

Єдине правило, якого потрібно дотримуватися – розбити есе на три умовні частини. У ньому має бути вступ, основна частина і висновок. В іншому, можна робити все, що захочеться. Хочете написати есе у формі листа, адресованого собі в минулому – будь ласка. Навіть якщо прийде ідея написати його в формі поеми, ніхто вас не зупинить. Дозволяється необмежений політ фантазії. У цьому і є та велика різниця між есе і твором. Немає ніяких обмежень. І зараз може здатися, що без чітких рамок написати есе досить легко. Однак, не поспішайте робити висновки не скуштувавши. Така тотальна свобода може закрутити голову і згенерувати більше питань, ніж відповідей.

Почніть з вибору теми. Дуже важливо, щоб тема викликала жвавий інтерес. При бажанні, можна виконати підготовчу роботу і знайти відповідні цитати або ж дослідження. Але ніхто не забороняє посилатися на свій власний досвід в якості основного джерела інформації. Головне – не зупиняти будь-які творчі позиви, які виникають в процесі. Написання есе не тільки змусить мозок працювати, а й може принести відчутну користь як інструмент комунікації. Адже ми живемо в століття цифрових технологій, основна комунікація як раз-таки відбувається в режимі онлайн. Можливо, вам захочеться поділитися зі світом своїми міркуваннями. Важливо ж не тільки створити щось, а й подивитися, як світ відреагує на вашу роботу. Таким чином, написання есе може стати своєрідним тренажером. Так само, як вивчення віршів покращує пам’ять, essay може допомогти подивитися на знайомі речі з іншого боку.

22.06.2020
Категорія: Новини
Теґи: дети развитие эссе