Аферисты просят денег в долг от имени председателя облсовета

Аферисты просят денег в долг от имени председателя облсовета

О том, что от его имени аферисты требовали деньги у председателей районных советов, Глеб Пригунов сообщил на своей личной странице в facebook и обратился ко всем гражданам с просьбой быть бдительными.

Как написал глава Днепропетровского облсовета, 6 сентября от его имени мошенники просили председателей районных советов перевести на указанную ими карточку деньги в связи с возникшим форс-мажором:

«Все це було б смішно, як би не було так сумно))

Аферисти вдаються до все більш зухвалих афер.

Вчора від мого імені шахраї просили в голів районних рад перевести на картку гроші. Нібито в мене якийсь форс-мажор і я позичаю гроші. З початку керівникам районів телефонував вигаданий помічник, потім навіть «я». Коли шахраї зрозуміли, що мій голос по телефону впізнають люди, вони вдалися до переписки вайбером…

Хочу попередити всіх: по-перше, я особисто знайомий і плідно спілкуюся з кожним головою райради, ОТГ, майже кожного міста. Всі вони знають особливості мого спілкування, всі вони знають моїх помічників, мій номер мобільного не змінюється багато років поспіль. По-друге, який би форс-мажор в мене не трапився, я не буду позичати гроші в своїх колег та підлеглих! Тому будь-які афери з «позичанням» грошей не пройдуть!

До речі, вже зараз з’ясоване місце, встановлена адреса, звідки телефонували та вели переписку. Невдовзі, сподіваюся, шахраї будуть знайдені і покарані. 

До всіх пересічних громадян звертаюся, будьте уважні!»