У Кам`янському за крадіжку та шахрайство затримали раніше судимого чоловіка 

У Кам`янському за крадіжку та шахрайство затримали раніше судимого чоловіка 

У Кам`янському раніше судимого чоловіка затримали за крадіжку та шахрайство

42-річний раніше судимий чоловік обґрунтовано підозрюється у скоєні трьох злочинів. Під приводом зателефонувати він заволодів гаджетами двох кам'янчан та через деякий час обікрав приватне домоволодіння. 

Поліцейські встановили, що, проходячи повз будинок місцевого жителя, чоловік впевнився, що в приміщені нікого не має. Він пошкодив замок на дверях, зайшов до будинку і викрав електричні музичні інструменти. Згодом викрадені речі він продав, а гроші витратив на особисті потреби.

Крім того, слідчі встановили причетність підозрюваного до двох фактів шахрайства. Як з’ясувалося, потерпілі мали необережність надати чоловіку свої мобільні телефони для здійснення термінового дзвінка. І коли гаджет опинявся в руках у фігуранта, він тікав. Таким чином чоловік обікрав свого приятеля та перехожого. 

За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного часу) та ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.