Дощі, грози, град та шквали очікуються завтра в Україні

Дощі, грози, град та шквали очікуються завтра в Україні

Дощі, грози, град та шквали очікуються завтра в Україні

Завтра, 3 серпня, циклон зумовить короткочасні дощі, подекуди з грозами, у більшості областей України. На Лівобережжі очікуються грози, у східній частині вдень в окремих районах – град та шквали 15-20 м/с. І лише на заході країни переважатиме суха сонячна погода, повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Температура повітря повсюди передбачається досить однорідною: впродовж дня в Україні +22...+27°, на Закарпатті та півдні Одещини до +30°. Вночі прогнозується +14...+19°, у західних областях +10...+15°

Вітер буде переважно північний (у північно-східній частині – південно-східний), 7-12 м/с.

В Одеській, Миколаївській, Вінницькій областях та в Криму очікується надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

В четвер в Україні також переважатиме волога погода із помірною температурою повітря, але в другій половині тижня повернуться сонце та спека.

В Кам'янському, згідно з інформацією сайту sinoptik.ua, вже вранці небо затягнеться хмарами, які так і не зникнуть до кінця дня. Пообіді очікується дощ із грозами. Увага! Під час грози можливий град та шквальне посилення вітру до 15-20 м/с.

Вночі прогнозується +18°, +19°, вдень до +22°. Вітер буде переважно південно-східний (ввечері – північно-східний), слабкий, до 2 м/с.

Потепління, за попереднім прогнозом, розпочнеться у п'ятницю, а дощі припиняться з суботи.