Спортсменки Кам’янського привезли бронзу з чемпіонату Європи з чирлідингу

Спортсменки Кам’янського привезли бронзу з чемпіонату Європи з чирлідингу

Спортсменки Кам’янського привезли бронзу з чемпіонату Європи з черліденгу

На початку липня в Афінах (Греція) пройшов чемпіонат Європи з чирлідингу. На ньому бронзу для України вибороли спортсменки з Кам’янського  Анастасія Холобко та Валерія Соловей.

У змаганнях, що проходили з 1 по 3 липня, брали участь 2000 спортсменів з 21 країни. Наполегливі та цілеспрямовані вихованки ДЮСШ №2 м. Кам’янське змогли гідно підготуватися та посісти почесне місце в умовах жорсткої конкуренції. 

У п’ятницю, 29 липня, спортсменок та їхнього тренера Олену Козинець з перемогою привітав міський голова Андрій Білоусов, вручивши дівчатам цінні сертифікати.

«Вітаю вас з цією видатною перемогою. Це дуже значуща відзнака для нашого міста та країни. Бажаю вам і в подальшому отримувати найвищі нагороди, у свою чергу, завжди будемо вас підтримувати», – наголосив Андрій Білоусов. 

Анастасія і Валерія входять до складу національної збірної України з чирлідингу. 

Як розповіла Олена Козинець, до цих змагань спортсменки йшли багато років: спочатку завадив карантин, потім були переноси, але – змогли. 

«Виступили дівчата дуже добре, ми дуже ними пишаємося. Підготовка тривала всього 1,5 місяці. Завдяки місцевій владі, батькам, ми змогли досягти такого результату. Це дуже круто, коли є така підтримка», – підкреслила тренер.