Били по дитсадку, Будинку творчості та домівках людей: про наслідки нічних обстрілів розповіли у ДСНС

Били по дитсадку, Будинку творчості та домівках людей: про наслідки нічних обстрілів розповіли у ДСНС

Били по дитсадку, будинку творчості та домівках людей: про наслідки нічних обстрілів розповіли у ДСНС

Вночі 6 серпня, коли люди спали, російські війська знову вдарили по Нікополю. З «Градів» випустили 20 реактивних снарядів. У місті є багато пошкоджень – соціальної інфраструктури, будинків та комунікацій. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

Від обстрілів постраждали троє людей. Чоловік (58 років) госпіталізований. Ще двоє нікопольців звернулися до лікарні самостійно, це 35-річні чоловіки. Їх оглянули медики. Постраждалі вирішили лікуватися вдома.

Під вогонь потрапили Будинок творчості та садок. На подвір'ях двох приватних будинків виникли пожежі. Їх загасили рятувальники.

Пошкоджені 11 п’ятиповерхових будинків, до 40 приватних та 8 господарчих споруд. Побиті 4 автомобілі.

Ворожі снаряди влучили і по комунікаціях. Перебито газопровід низького тиску, водопровід та лінії електропередачі. Без світла залишились кілька тисяч жителів. На місці працюють аварійні бригади.

По місту розкидані безпечні уламки з «Градів».

У Криворізькому районі ворог поцілив по Зеленодольській громаді. У Мар’янському перебита лінія електропередачі. Без світла частина села. За попередньою інформацією, люди не постраждали.