На Дніпропетровщині ворожий снаряд влучив у будинок з шістьма дітьми

На Дніпропетровщині ворожий снаряд влучив у будинок з шістьма дітьми

На Дніпропетровщині ворожий снаряд влучив у будинок з шістьма дітьми

Вночі ворог знову обстріляв два райони області – Нікопольський та Криворізький. 

По Нікопольському вдарили двічі. З РСЗВ обстрілювали приватний сектор Марганця та Червоногригорівки, всього було випущено близько 60 реактивних снарядів.

У Марганці снаряд влучив у будинок, де перебувала молода жінка і шестеро дітей. Наймолодшому всього два роки. На щастя, малеча не постраждала, а жінка отримала ураження ноги, її ушпиталили. 

В місті пошкоджено 8 приватних будинків, господарчу споруду, офісну будівлю, кафе та швейне виробництво. Виведено з ладу електромережу. Наразі Марганець частково без світла.  Відключено місцевий водоканал.

Також окупанти вдарили по селищу Червоногригорівка. Одну жінку травмовано, від шпиталізації вона відмовилася. 

Пошкоджено 28 приватних будинків, гараж, 10 господарчих споруд, 6 автомобілів, газопровід низького тиску та електромережі. Кілька вулиць Червоногригорівки без електрики. Внаслідок обстрілу виникла пожежа в гаражі приватного домоволодіння, яку ліквідовано пожежно-рятувальним підрозділом. В населеному пункті виявлено воронки від «Градів».

У Криворізькому районі ворог ударив зі ствольної артилерії по Зеленодольській громаді. Обстріляв прикордонні території Зеленодольська і Великої Костромки. На щастя, без жертв та руйнувань. 

Про ситуацію на ранок 1 серпня доповіли представники обласної та місцевої влади.

Голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко:

«Вночі ворог знову обстріляв два райони  області – Нікопольський та Криворізький. 

Понад 60 приходів з «Градів» по Марганцю та Червоногригорівській громаді. 

Російська армія умисно цілила по житлових кварталах – по людях, які в цей час спали. 

Поранені двоє жінок. Одна з них госпіталізована. Вона у важкому стані. 

У Марганці пошкоджено 8 приватних будинків. В одному з них мирно спали шестеро дітей. Наймолодшому всього два роки. Усіх врятували. Діти неушкоджені. 

Обстрілом зачепило кафе та швейне виробництво. Виведено з ладу електромережу. Місто частково без світла. 

У Червоногригорівській громаді понівечено з три десятки приватних будинків та автівки місцевих мешканців. Зачепило й лінію електропередач. Кілька вулиць Червоногригорівки без електрики. 

У Криворізькому районі ворог ударив зі ствольної артилерії по Зеленодольській громаді. 

На щастя, без жертв та руйнувань».

Голова обласної ради Микола Лукашук:

«Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 159 доба.

Вночі росіяни двічі вдарили по Нікопольському району. З РСЗВ обстрілювали приватний сектор, всього випущено близько 60 реактивних снарядів.

Накрили Марганець. Один снаряд влучив в будинок, де перебувала молода жінка і шестеро дітей. На щастя, малеча не постраждала. Дівчина ж отримала ураження ноги, її ушпиталили.

В місті пошкоджено з десяток приватних будинків, господарчу споруду, офісну будівлю, заклад харчування, будівлю одного з підприємств та лінії електропостачання. Відключено місцевий водоканал.

Також окупанти вдарили по селищу Червоногригорівка. Одну жінку травмовано, від шпиталізації вона відмовилася. 

Пошкоджено 28 приватних будинків, гараж, господарчі споруди, легкові автівки, газопровід та електромережі. В населеному пункті виявлено воронки від «Градів».

У Криворізькому районі обстріляли прикордонні території Зеленодольська і Великої Костромки. Без жертв, без руйнувань».

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул

«У Криворізькому районі зі ствольної артилерії орки обстріляли Зеленодольську громаду. Без втрат.

У Нікопольському районі вночі по Марганцю та Червоногригорівській громаді ворог випустив понад 60 снарядів по житлових кварталах та сплячим людям.

У Марганці одна жінка 1991 р. н. госпіталізована у тяжкому стані. 8 приватних будинків отримали пошкодження. В одному з них дивом уціліли шестеро дітей. Усіх врятували. Місто частково без світла.

У смт Червоногригорівка постраждала жінка 1953 р.н. Пошкоджено 24 приватних будинків, 10 господарчих споруд, 6 автомобілів, газопровід низького тиску та лінія електропередачі. Внаслідок обстрілу виникла пожежа у гаражі приватного домоволодіння, яку ліквідовано пожежно-рятувальним підрозділом».

Очільник Нікопольської РВА Євген Євтушенко:

«Сьогодні вночі ординці з РСЗВ обстріляли місто Марганець і селище Червоногригорівку.

Серед «стратегічних цілей» армії любителів унітазів: кафе «Шашличний двір», підприємство ритуальних послуг, приватні будинки (в тому числі з шістьма дітьми), гаражі, автомобілі, господарські будівлі, дитяче ліжечко. На боротьбу з цими «військовими» об'єктами витрачено близько 60 реактивних боєприпасів. Вражено комунікації. Відповідні служби вже усувають наслідки.

На щастя, загиблих немає. Дві жінки постраждали, одна з них госпіталізована. 

На інших територіях ніч минула без надзвичайних ситуацій. Техніки та живої сили окупантів в межах району немає.

Не дивлячись ні на що - бажаю вам гарного дня та вірю в нашу перемогу!»