Ситуація на Дніпропетровщині на вечір 6 серпня

Ситуація на Дніпропетровщині на вечір 6 серпня

Ситуація на Дніпропетровщині на вечір 6 серпня

Протягом дня 6 серпня окупаційні війська рф кілька разів обстріляли Криворізький район. Вдарили по прикордонним територіям Широківської та Зеленодольської громад.

В Зеленодольській громаді було пошкоджено лінії електропостачання. На теперішній час комунальні служби все полагодили, місцеві мешканці мають світло. Обійшлося без постраждалих. Також внаслідок обстрілу сталося займання 4 гектарів очерету та стерні. Завдяки оперативній роботі ДСНС пожежу швидко ліквідували.

У Широківській громаді обійшлося без руйнувань і без постраждалих.

Вдень стало відомо про ще одну постраждалу людину внаслідок нічного обстрілу Нікополя. Нагадаємо, ворог вдарив по мирних житлових кварталах міста 20 реактивними снарядами з «Градів». За уточненими даними, один цивільний чоловік 1964 р. н. з осколковими пораненнями ніг був госпіталізований. Ще троє нікопольців звернулися до лікарні самостійно. Це двоє 35-річних чоловіків та 51-річна жінка, яка теж отримала осколкові поранення ніг. Їм було надано необхідну допомогу, вони вирішили продовжувати лікування вдома.

В інших районах області протягом дня було тихо. Наразі ситуація повністю контрольована.

Голова обласної ради Микола Лукашук:

«Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 164 доба добігає кінця.

Протягом дня окупаційні війська рф кілька разів обстріляли Криворізький район. Вдарили по прикордонним територіям Широківської та Зеленодольської громад.

Після атаки з «Градів» в Зеленодольській ТГ пошкоджено лінію електропередач. Окрім цього, внаслідок обстрілу зайнявся очерет та поле із сухими залишками пшениці, загальна площа пожежі – близько 4 га. Ніхто не постраждав.

Вдень стало відомо, що після нічного обстрілу Нікополя окрім трьох чоловіків також постраждала жінка 1971 року народження. В неї осколкові поранення ніг.

В інших районах області протягом дня було тихо. Наразі ситуація повністю контрольована.

Боротьба проти російських окупантів не припиняється ні на хвилину. Як довго вона ще триватиме – ніхто не знає точно. Але Україна обов‘язково переможе. 

Віримо в наших захисників, в Президента і в свої сили. Разом переможемо.

Тихого вечора».

Начальник Криворізької РВА Євген Ситниченко:

«Сьогодні день у Криворізькому районі  пройшов не зовсім спокійно. 

Вдень із РСЗВ «Ураган» ворог обстріляв прикордонні території Зеленодольської громади, внаслідок чого було пошкоджено лінії електропостачання. На теперішній час комунальні служби все полагодили і місцеві мешканці мають світло. Обійшлося без постраждалих. Також внаслідок обстрілу сталося займання 4 гектарів очерету та стерні. Завдяки оперативній роботі ДСНС пожежу швидко ліквідували.

Також протягом дня з далекобійної зброї рашисти обстріляли прикордонні території Широківської громади. Обійшлося без руйнувань і, що головне, без постраждалих.

На решті територій Криворізького району все спокійно та без надзвичайних ситуацій». 

Очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул:

«Окупанти продовжують обстріли по лінії зіткнення у Херсонській області та по Криворізькому району.

Вночі орки обстріляли Зеленодольську громаду. У селі Мар'янське було перебито лінію електропередачі.

Вдень ворог знову обстріляв прикордонні території Зеленодольської громади. Там спалахнули очерети і сухі залишки пшениці, що залишилися після жнив на полі. Пожежа охопила площу 4 гектари. Без втрат.

Вночі, як завжди підло і цинічно, ворог вдарив по мирних житлових кварталах міста Нікополь 20 реактивними снарядами з «Градів». За уточненими даними, один цивільний чоловік 1964 р. н. з осколковими пораненнями ніг був госпіталізований. Ще троє нікопольців звернулися до лікарні самостійно. Це двоє 35-річних чоловіків та 51-річна жінка. Їм було надано необхідну допомогу, вони вирішили продовжувати лікування вдома.

Пошкоджено 11 п'ятиповерхівок, до 40 приватних будинків, дитячий садок та Будинок дитячої творчості. Також постраждала інфраструктура міста».