Ворог обстріляв два райони Дніпропетровщини: пошкоджено будинки та автівки, згорів автобус

Ворог обстріляв два райони Дніпропетровщини: пошкоджено будинки та автівки, згорів автобус

Ворог обстріляв два райони Дніпропетровщини: пошкоджено будинки та автівки, згорів автобус

Вночі 5 серпня російська армія накрила вогнем два райони Дніпропетровщини – Нікопольський та Криворізький. Били з різної зброї. 

Нікополь ворог двічі обстріляв з «Градів». Випустив близько 40 реактивних снарядів. Як наслідок – у місті сталося дві пожежі, на місцевому підприємстві згорів пасажирський автобус та кілька автівок. Пошкоджено 5 житлових будинків, декілька господарчих споруд та легкову автівку. Людей, на щастя, не зачепило. 

Окрім цього, стався приліт крилатої ракети X-59 в Мирівську громаду. Вибуховою хвилею у школі та сусідніх будинках вибило шибки, двері. Виведено з ладу газопровід. На щастя, ніхто не постраждав.

У Криворізькому районі окупаційні війська рф з «Ураганів» та ствольної артилерії обстріляли прикордонні території Зеленодольської і Карпівської громад. Минулося без постраждалих і руйнувань.

Голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко:

«Ніч постійних обстрілів... 

Російська армія накрила вогнем два райони - Нікопольський та Криворізький. Били з різної зброї. 

По Нікополю ворог двічі поцілив  з  «Градів». У місто прилетіло 40  реактивних снарядів. 

Пошкоджені до 10 приватних будинків та господарських споруд. Сталося загорання на місцевому підприємстві – знищений автобус та кілька автівок. 

Людей, на щастя, не зачепило. 

На Мирівську громаду ворог скерував ракету X-59. Є руйнування житла. Виведений з ладу газовід. 

Попередньо, без постраждалих.

По Криворізькому району ударили з «Ураганів» та ствольної артилерії. Під ворожий вогонь потрапили Карпівська та Зеленодольська громади. 

Люди неушкоджені».

Голова обласної ради Микола Лукашук:

«Повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну, 163 доба.

Російська армія знову випробовувала на міцність Нікопольський район.

Вночі окупанти вдарили по Нікополю. Цього разу випустили близько 40 реактивних снарядів. Як наслідок – у місті сталося дві пожежі, один пасажирський автобус згорів. Пошкоджено 5 житлових будинків, декілька господарчих споруд та легкову автівку. Без жертв.

Окрім цього, стався приліт крилатої ракети в Мирівську громаду: вибуховою хвилею у школі та сусідніх будинках вибило шибки, двері. Пошкоджено газопровід. На щастя, ніхто не постраждав.

Неспокійно було і в Криворізькому районі: окупаційні війська рф обстріляли прикордонні території Зеленодольської і Карпівської громад. Без постраждалих і без руйнувань».

Очільник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул:

«У Криворізькому районі орки обстріляли з «Ураганів» та ствольної артилерії Карпівську та Зеленодольську громади. Без втрат.

У Нікопольському районі по м. Нікополь ворог випустив 40 реактивних снарядів. Пошкоджено до 10 приватних будинків та господарських будівель. Виникла пожежа на місцевому підприємстві – знищено автобус та кілька автомобілів. Без втрат.

По Мировській громаді окупанти вдарили ракетою X-59. Є руйнування житла. Пошкодження отримала школа та сусідні будинки. Пошкоджено газопровід. Також без втрат».

Голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко:

«Ранку, друзі.

Маємо два нічних обстріли міста Нікополь. Ординці двічі накривали нічне місто використовуючи РСЗВ. Випущено біля сорока реактивних боєприпасів, в тому числі - запалювальні. Уламками та пожежею пошкоджено приватні будинки, транспорт, господарчі будівлі.

На території одного з населених пунктів Мирівської громади близько третьої години ночі вибухнула крилата ракета. Пошкоджено будівлі розташовані поруч з місцем її падіння.

На щастя, загиблих та постраждалих немає.

ЗСУ протягом минулого дня та ночі здійснювали вогневе ураження живої сили і техніки окупантів. Вкотре прошу вас утримуватись від коментарів щодо певних звуків на нашій території та їх локалізації.

Щиро бажаю вам гарного дня.

Все буде добре. Ми переможемо!»